Šių metų gegužės 16 dieną pradeda kursuoti naujas Trakų miesto maršrutas

gegužės 11 03:45 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

UAB „Trakų autobusai“ komanda džiaugiasi galėdama pristatyti Trakų miesto maršrutą, kuriuo turėsite galimybę keliauti jau netrukus, nuo gegužės 16 dienos. Tikimės, kad naujas maršrutas atlieps Jūsų lūkesčius. Autobusų maršrutas yra pritaikytas prie AB LTG Link traukinių grafiko, suteiksime galimybę keliauti ir taupyti miesto svečiams, kuriems Trakų mieste Senkelio gatvėje ir prie Akmenos ežero (Akmenos automobilių aikštelė) paplūdimio yra įrengtos nemokamos stovėjimo aikštelės. Maršruto intensyvus grafikas turėtų būti patrauklus ir miesto gyventojams, kurie galės keliauti visą darbo dieną. Norime paraginti Trakų rajono gyventojus įsigyti „Trakiečio kortelę“, kuri suteiks galimybę bendrovės autobusais keliauti nemokamai

Šiuo maršrutu kursuos naujas 2022 metų gamybos, komfortabilus, šiuolaikiškas autobusas, kuriame kelionės metu galėsite naudotis nemokamo interneto paslauga. Už kelionės bilietus bus galima atsiskaityti tiek grynais, tiek bankinėmis kortelėmis.

Kviečiame keliauti kartu su UAB „Trakų autobusai“ po gražiausią Lietuvos miestą – Trakus. Primename, kad keliaudami viešuoju transportu  tausojame visų mūsų unikalią krašto gamtą.

Trakų autobusų stotis – Akmenos automobilių aikštelė – Užutrakis, maršrutas savaitgaliais

1.Trakų autobusų stotis 11.47 13.32 14.51 16.25 17.35
2.Trakų geležinkelio stotis 11.52 13.37 14.56 16.26 17.36
3.Senkelio automobilių aikštelė („Iki“ ant kalno) 11.55 13.40 14.59 16.29 17.39
4.IKI parduotuvė 11.57 13.42 15.01 16.31 17.41
5.Vaistinė 11.58 13.43 15.02 16.32 17.42
6.Pusiasalio pilis 11.59 13.44 15.03 16.33 17.43
7.Pilis/TIC 12.00 13.45 15.04 16.34 17.44
8.Sporto bazė 12.02 13.47 15.06 16.36 17.46
9.Rėkalnis 12.04 13.49 15.08 16.38 17.48
10.Akmenos automobilių aikštelė 12.05 13.50 15.09 16.39 17.49
11.Akmenos paplūdimys 12.07 13.52 15.11 16.41 17.51
12.Angelų kalva 12.10 13.55 15.14 16.44 17.54
13.Kempingo slėnis 12.12 13.57 15.16 16.46 17.56
14.Užutrakis 12.25 14.10 15.25 16.58 18.08
15.Kempingo slėnis 12.28 14.13 15.28 17.01 18.11
16.Angelų kalva 12.30 14.15 15.30 17.03 18.13
17.Akmenos paplūdimys 13.32 14.17 15.32 17.05 18.15
18.Akmenos automobilių aikštelė 12.34 14.19 15.34 17.07 18.17
19.Rėkalnis 12.35 14.20 15.35 17.08 18.18
20.Kibininė 12.37 14.22 15.37 17.10 18.20
21.Pilis 12.38 14.23 15.38 17.11 18.21
22.Gaisrinė 12.39 14.24 15.39 17.12 18.22
23.Paštas 12.40 14.25 15.40 17.13 18.23
24.IKI parduotuvė 12.41 14.26 15.41 17.14 18.24
25.Senkelio automobilių aikštelė („Iki“ ant kalno) 12.43 14.28 15.43 17.16 18.26
26.Trakų autobusų stotis 12.51 14.36 15.45 17.18 18.28
27.Trakų geležinkelio stotis       17.20 18.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trakų autobusų stotis – Akmenos automobilių aikštelė, maršrutas darbo dienomis

1.Trakų autobusų stotis 7.10 7.40 8.10 9.00 11.15 11.48 12.45 13.33 14.52 16.05 16.45 17.40 18.10
2.Trakų geležinkelio stotis 7.11 8.11 9.01 11.16 11.52 12.46 13.37 14.54 16.06 16.46 17.41 18.11
3.Senkelio automobilių aikštelė („Iki“ ant kalno) 7.14 8.14 9.04 11.19 11.55 12.49 13.40 15.57 16.09 16.49 17.44 18.14
4.IKI parduotuvė 7.16 7.42 8.16 9.06 11.21 11.57 12.51 13.42 14.59 16.11 16.51 17.46 18.16
5.Vaistinė 7.17 7.43 8.17 9.07 11.22 11.58 12.52 13.43 15.00 16.12 16.52 17.47 18.17
6.Pusiasalio pilis 7.18 7.44 8.18 9.08 11.23 11.59 12.53 13.44 15.01 16.13 16.53 17.48 18.18
7.Pilis/TIC 7.19 7.45 8.19 9.09 11.24 12.00 12.54 13.45 15.02 16.14 16.54 17.49 18.19
8.Sporto bazė 7.21 7.47 8.21 9.11 11.26 12.02 12.56 13.47 15.04 16.16 16.56 17.51 18.21
9.Rėkalnis 7.23 7.49 8.23 9.13 11.28 12.04 12.58 13.49 15.06 16.18 16.58 17.53 18.23
10.Akmenos automobilių aikštelė 7.25 7.51 8.25 9.15 11.30 12.06 13.00 13.51 15.08 16.20 17.00 17.55 18.25
11.Rėkalnis 7.26 7.52 8.26 9.16 11.31 12.07 13.01 13.52 15.09 16.21 17.01 17.56 18.26
12.Kibininė 7.28 7.54 8.28 9.18 11.33 12.09 13.03 13.54 15.11 16.23 17.03 17.58 18.28
13.Pilis 7.29 7.55 8.29 9.19 11.34 12.10 13.04 13.55 15.12 16.24 17.04 17.59 18.29
14.Gaisrinė 7.30 7.56 8.30 9.20 11.35 12.11 13.05 13.56 15.13 16.25 17.05 18.00 18.30
15.Paštas 7.31 7.57 8.31 9.21 11.36 12.12 13.06 13.57 15.14 16.26 17.06 18.01 18.31
16.IKI parduotuvė 7.32 7.58 8.32 9.22 11.37 12.13 13.07 13.58 15.15 16.27 17.07 18.02 18.32
17.Senkelio automobilių aikštelė („Iki“ ant kalno) 7.34 8.00 8.34 9.24 11.39 12.15 13.09 14.00 15.17 16.29 17.09 18.04 18.34
18.Trakų autobusų stotis 7.36 8.02 8.36 9.26 11.41 12.17 13.11 14.02 15.19 16.31 17.11 18.06 18.36
19.Trakų geležinkelio stotis           12.18     15.20   17.13   18.37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Trakų autobusai: informacija ir nuotrauka