Siūloma nebausti vairuotojų už karantino metu pasibaigusią transporto priemonių privalomą techninę apžiūrą

balandžio 02 04:26 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narys Paulius Saudargas kreipėsi į Vidaus reikalų ministeriją, siūlydamas nebausti vairuotojų, kurių transporto priemonių privalomoji techninė apžiūra pasibaigė karantino metu. Kreipimesi parlamentaras siūlo numatyti vieno mėnesio laikotarpį pasibaigus karantinui, per kurį vairuotojai galėtų atlikti transporto priemonės techninę apžiūrą.

 

 

„Karantino metu žmonės raginami vengti įvairių socialinių kontaktų, dauguma darbų yra organizuojami nuotoliniu būdu, todėl galimybė naudotis asmenine transporto priemone net ir karantino metu pasibaigus techninei apžiūrai, užtikrintų asmens ir visuomenės saugumą“, – teigia Paulius Saudargas.

Šiuo metu Vidaus reikalų ministerija jau yra priėmusi sprendimus, kurie leis nebausti vairuotojų, nepasikeitusių dygliuotų padangų į vasarines karantino laikotarpiu, taip pat padaryta išlyga dėl nebegaliojančio vairuotojo pažymėjimo. Siūloma šiuos vairuotojams aktualius sprendimus praplėsti, įtraukiant ir nebaudžiamumą už karantino metu pasibaigusią transporto priemonės privalomą techninę apžiūrą.

LR Seimo informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka