„Solaris Bus and Coach“ pardavimo sandoris pasirašytas

by Lina | 6 rugsėjo, 2018 4:15 am

Ispanijoje įsikūrusi CAF įsigyja 100 proc. Lenkijos įmonės „Solaris Bus and Coach” akcijų. Be to, CAF sudarė sutartį su Lenkijos investiciniu fondu PFR (Polski Fundusz Rozwoju), kad pastaroji įsigytų 35 proc. kompanijos akcijų paketą.

 

 

 

CAF („Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles”) projektuoja, gamina, prižiūri ir tieka geležinkelio transporto priemones. Ji dalyvauja kuriant naujausius miesto transporto sprendimus, taip pat – ir e. judumo. Šiuo metu įmonė veikia Europoje, JAV, Pietų Amerikoje, Azijoje (Indijoje ir Japonijoje) bei Šiaurės Afrikos šalyse.

„CAF Group” prezidentas ir generalinis direktorius Andresas Arizkorreta teigia: „Kartu su „Solaris” mes sukursime naujus miesto mobilumo sprendimus, ypač – e.mobilumo segmente. Derinsime abiejų bendrovių žinias apie gamybą, dizainą, technologijas ir paslaugas, kad galėtume suteikti geresnes paslaugas klientams ir kurti akcininkų vertę”.

„Solaris Bus and Coach“ įkūrėja Solange Olszewska pabrėžė: „Man ir mano šeimai parduoti įmonę nebuvo lengvas sprendimas. Daugiau nei prieš 20 metų kartu su vyru įkūrėme įmonę, kurioje šiandien dirba beveik 2500 žmonių. Žinau, kad perduodu įmonę į geras rankas. CAF grupė suteiks galimybę „Solaris“ ir toliau augti“.

Tikimasi, kad ši sutartis įsigalios per artimiausias savaites, kai bus baigtos administracinės procedūros ir gauti atitinkamų reguliavimo subjektų įgaliojimai.

autocarpro.in

Linos Jakubauskienės nuotrauka

Source URL: https://ebus.lt/solaris-bus-and-coach-pardavimo-sandoris-pasirasytas/