Sostinės viešojo transporto vairuotojas užsikrėtė koronavirusu

gegužės 14 04:47 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

UAB „Vilniaus viešasis transportas“ turimais duomenimis, vienam iš įmonėje dirbančių vairuotojų šiandien nustatytas teigiamas COVID-19 atvejis. Viešajame transporte, 53-ojo maršruto autobuse, vairuotojas dirbo gegužės 7 d., vėliau darbe nebuvo. Įmonės duomenimis, šiuo metu vairuotojo būklė stabili, jis yra saviizoliacijoje. Su vairuotoju kontaktą turėję kolegos taip pat yra saviizoliacijoje.

 

 

„Šiuo metu aktyviai bendradarbiaujame su NVSC, kad visi nustatyto maršruto transporto parke dirbantys darbuotojai būtų ištirti. Vairuotojams suteiksime saviizoliacijos galimybes ir kitą reikalingą pagalbą. Ir toliau nuolat dezinfekuosime transporto priemones po kiekvieno reiso, vairuotojams dalinsime dezinfekavimo priemones, jų darbo vietos atskirtos įspėjamosiomis juostomis, todėl palaikomas saugus atstumas nuo keleivių, nevykdoma prekyba vienkartiniais popieriniais bilietais“, – UAB „Vilniaus viešasis transportas“ direktorius Rimantas Markauskas.

Mūsų žiniomis vairuotojas užsikrėtė iš artimos aplinkos, platesnis jo kontaktų ratas yra nustatinėjamas. Šiuo metu aiškinamės visus galimus vairuotojo kontaktus su kitais darbuotojais. Visiems nustatytiesiems bus atliekamas COVID-19 testas, laukiant rezultatų jie privalės saviizoliuotis.

Primename, kad viešajame transporte nuo karantino paskelbimo pradžios keleiviai nuo vairuotojų yra atskirti 2 m riba. Nuo kovo 13 d. viešajame transporte neparduodami vienkartiniai bilietai, vairuotojai yra aprūpinti svarbiausiomis dezinfekacijos priemonėmis. Transporto priemonės dezinfekuojamos kiekvieno reiso pabaigoje: kaskart nuvalomi langų rėmai, turėklai, rankenos, sėdynių atlošų porankiai, grindys ir paviršiai purškiami dezinfekciniu skysčiu, naktį parkuose atliekamas kruopštus viso vidaus salono, grindų ir išorės valymas.

„Vilniaus viešasis transportas“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka