Suomijoje viešojo transporto bilietą galima… išsikepti

gruodžio 18 04:26 2013 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Suomijos gyventojai prieš Kalėdas vienos iš šalies transporto kompanijų autobuso bilietą galėjo gauti… mainais į imbierinį meduolį.

„Matkahuolto” transporto kompanija akciją vykdė tik vieną dieną – gruodžio 17-ąją. Remiantis akcijos sąlygomis, vietoj bilieto vežėjai galėjo imti tik tokius imbierinius meduolius, ant kurių užrašytas išvykimo bei atvykimo punktų adresas. Taip pat meduoliai turėjo būti valgomi ir iškepti namuose. Kaip kompanija tikrino, ar šios sąlygos vykdymos, nepranešama.

Keleivių, dalyvaujančių akcijoje, skaičius buvo ribotas – važiuoti kompanijos autobusais „už meduolį“ galėjo tik 500 keleivių. Tačiau, pateikę kalėdinį saldėsį vietoj bilieto, jie galėjo važiuoti bet kuriuo „Matkahuolto“ autobusu bet kuria kryptimi.

„Imbieriniai bilietai – tai būdas atsidėkoti klientams už praėjusius metus ir priminti, kokiu metu autobusuose būna daugiausia keleivių“, – sakė kompanijos atstovas Jukka Ylitalo.

Norėdami nemokamai važiuoti autobusu, meduolį keleiviai turėjo parodyti bilietų kasoje. Vairuotojas saldumynų vietoj bilieto nepriėmė.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.