Susisiekimo ministerija teikia išvadoms gauti įsakymą dėl profesinės kompetencijos egzaminų

by Lina | rugpjūčio 18, 2021 4:14 am

Susisiekimo ministerija teikia išvadoms gauti Susisiekimo ministro įsakymo „Dėl Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro 2012 m. vasario 13 d. įsakymo Nr. 3-124 „Dėl Asmenų, vadovaujančių licencijuojamai kelių transporto veiklai, profesinės kompetencijos egzamino laikymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“.

Įsakymo projekto tikslas – nekeičiant teisinio reguliavimo esmės, patikslinti profesinės kompetencijos egzamino laikymo tvarkos aprašą, atsižvelgiant į poreikį patikslinti egzaminų struktūrą ir tobulinti egzaminavimo procedūras.

Aprašo pakeitimo esmė:

  1. Patikslinamos egzamino rūšys – egzaminai skirstomi į keleivių vežimo ir krovinių vežimo egzaminus.
  2. Patikslinama egzamino bilieto papildomos dalies struktūra ir egzamino trukmė – numatyta, kad egzamino bilietą sudarys po 40 klausimų iš atitinkamos papildomos dalies ir atsakyti į papildomos dalies klausimus bus skiriama ne daugiau kaip 80 minučių.
  3. Patikslinamas atsakymų vertinimas – asmuo laikomas išlaikiusiu egzaminą, kai teisingai atsakyta į ne mažiau kaip 12 pagrindinės dalies klausimų ir į ne mažiau kaip 24 papildomos dalies klausimų.
  4. Atliekami kiti nežymūs teisės technikos ir redakciniai Aprašo pakeitimai.

Pastabas galima teikti iki 2021-08-30.

Įsakymo projektą galima rasti čia[1]

LKVA informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka

 

Endnotes:
  1. čia: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAP/a1d6c8a1fe8711ebb4af84e751d2e0c9

Source URL: https://ebus.lt/susisiekimo-ministerija-teikia-isvadoms-gauti-isakyma-del-profesines-kompetencijos-egzaminu/