Šventinis pikas siuntų tarnyboms – ar Kalėdos neužklups netikėtai?

by Lina | 13 gruodžio, 2023 4:20 am

Artėjant didžiosioms metų šventėms, prasideda didysis dovanojimo bumas. Ne kiekvienas gali pasveikinti artimąjį tiesiogiai – tuomet tenka pasirūpinti dovanų siuntimu. Vienas būdų tai padaryti saugiai ir greitai tiek Lietuvoje tiek užsienyje  – pasinaudoti „Siuntos autobusais“ paslaugomis.

Ne paslaptis, kad Kalėdų laikotarpiu smarkiai išauga siuntų kiekiai. Tai įtemptas ir atsakingas laikotarpis visiems siuntų vežėjams. Tam, kad viskas vyktų kaip įmanoma sklandžiau, „Siuntos autobusais“ šiam laikotarpiui ruošiasi iš anksto.

„Siuntų terminaluose šventiniam laikotarpiui įdarbiname papildomų darbuotojų atidarome papildomas kasas. Naudojame mobilias aplikacijas, kurios leidžia klientus aptarnauti ne kasoje – tai padeda sumažinti klientų laukimo laiką. Kauno siuntų terminale veikia „Drive“ langelis, kuriame klientai gali nedideles siuntas išsiųsti ar atsiimti neišlipę iš automobilio. Kauno siuntų terminale gruodžio 18-22 dienomis dirbsime ilgiau nei įprasta – 05:45 iki 21:00.“ – teigė „Siuntos autobusais“ Kauno terminalo vadovė Indrė Ūsaitė-Šlenderienė.

„Vilniaus siuntų terminalas šiam laikotarpiui nuomojasi papildomas mobilias patalpas, kad tilptų visos klientų siuntos, įdarbina papildomų darbuotojų. Vilniaus bei daugelis kitų terminalų, nors ir trumpiau, dirbs ir gruodžio 24 bei 26 dienomis, taigi tikimės, kad iki švenčių visi suspės išsiųsti ir gauti savo dovanas.“ – sakė Vilniaus terminalo vadovas Mindaugas Mickevičius.

Patarimai siunčiantiems siuntas

 „Siuntos autobusais“ terminaluose Kalėdoms ruošiamasi iš anksto, darbuotojai turi daugiametę patirtį ir žino kam ruoštis ir ko tikėtis. O ką vežėjai pataria klientams, kurie galbūt pirmą kartą ruošiasi pasinaudoti šia paslauga? „Pirmiausia paminėčiau saugią siuntos pakuotę. Tai bene svarbiausias faktorius lemiantis sėkmingą siuntos kelionę. Siuntos pakuotė svarbi visuomet, bet Kalėdų laikotarpiu, kai vežamų siuntų kiekiai išauga keletą kartų ji dar svarbesnė.  Tam, kad nereikėtų ilgai pildyti duomenų atėjus į siuntų terminalą, patariama juos užpildyti iš anksto, internetu. Taip pat svetainėje www.siuntosautobusais.lt[1] pateikiama visa svarbiausia informacija apie siuntų kainas, išsiuntimo laikus bei siuntų sekimo informacija. Raginame klientus naudotis šiomis funkcijomis ir rasti dominančią informaciją patiems, nes skambučių centro apkrova smarkiai išauga. Na ir bene svarbiausias ir paprasčiausias patarimas – nepalikti visko paskutinei dienai ir žinoti terminalų darbo laiką”, – pabrėžia I. Ūsaitė-Šlenderienė.

Terminalų darbo laikas

Pasak jos, tinkamai atlikus paruošiamuosius darbus, siuntos atidavimas priėmimo punkte vidutiniškai užtrunka iki trijų minučių. Dauguma terminalų darbą pradeda labai anksti – Vilniaus terminalas dirba nuo 05:25, o Kauno – nuo 05:45. „Rytais klientų srautas būna mažiausias, todėl skubantiems ir norintiems išvengti eilių patariama atvykti ryte.  „Siuntos autobusais“ vadovė primena, jog siuntas galima siųsti ir į užsienį. Kaimyninėse šalyse jos gali pasiekti klientą dar kitą dieną, o į tolimesnes Europos šalis keliauja iki 10 dienų, todėl jų siuntimui derėtų pasirengti iš anksto. Be to, iš paskirstymo terminalo užsienio šalyje siuntinys gavėjui gali būti saugiai atgabentas iki durų.

Siuntų paėmimui ir pristatymui kurjerio paslaugas galima užsisakyti ir Lietuvoje: šiuo metu tai galima padaryti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Vilkaviškyje, Jonavoje ir Mažeikiuose.

Pranešimas spaudai

Endnotes:
  1. www.siuntosautobusais.lt: http://www.siuntosautobusais.lt/

Source URL: https://ebus.lt/sventinis-pikas-siuntu-tarnyboms-ar-kaledos-neuzklups-netiketai/