Tvarkaraščių pokyčiai Klaipėdos mieste ir priemiestyje

balandžio 27 04:00 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Sezono viduryje vykdome tik nedidelius gyvenimo padiktuotus tvarkaraščio keitimus.

Miesto maršrutuose:

  • nuo šeštadienio, balandžio 29 dienos, keičiame 1,2,5,12,15,19,M5 maršrutų tvarkaraščius. Išryškėjus sisteminiam vėlavimų Šilutės plente prie statomos estakados pobūdžiui, maršrutams tenka pridėti važiavimo laiko, kad autobusai patikimai laikytųsi grafiko;
  • nuo antradienio, gegužės 2 dienos, nežymiai keičiasi 11 maršruto darbo dienų grafikai. O dar kitą savaitgalį, gegužės 6 ir 7 dienomis, maršrutas Nr. 11 dirbs specialiu Motinos dienos režimu: kursuos keturi autobusai – du trumpi, du pailginti.

Priemiesčio maršrutuose:

  • nuo antradienio, gegužės 2 dienos, darbo dienomis ankstiname pirmąjį maršruto Nr. 45 reisą į Svencelę, kad grįžtant į Klaipėdą autobusas į Priekulę atvažiuotų 6:30 – pusvalandžiu anksčiau nei dabar. Šitas keitimas atliktas vietos bendruomenės atstovų pageidavimu, todėl tikimės, kad paankstintas laikas tą pirmąjį reisą į Klaipėdą padarys dar populiaresniu.

Tuo pačiu paankstiname antrąjį maršruto ratą. Jis bus vykdomas tiesia trasa iki Drevernos, ir tik grįždamas Klaipėdos kryptimi autobusas užsuks į Venckus;

  • nuo kito savaitgalio, gegužės 6 dienos, keičiame maršrutinio taksi Nr. 31 tvarkaraštį.

Dėl pasikeitusių skrydžių grafikų kai kuriuos reisus, buvusius iki Palangos oro uosto, trumpiname iki Palangos autobusų stoties. Taip pat 14-15 val. ir 18-19 valandomis pridedame papildomus važiavimas iki Palangos stoties.

klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka