Valentino dienos staigmena – specialus troleibusas „Kaunas veža meilę“

by Lina | 14 vasario, 2023 4:33 am

Vasario 14-ąją – įsimylėjėlių dieną – Kaunas kviečia švęsti drauge: miesto gatvėmis kursuos specialiai dekoruotas 14-ojo maršruto troleibusas su šūkiu „Kaunas veža meilę“. Ryte ir vakarinio piko metu keleivių lauks muzikinės staigmenos. 

Meilės dienai artėjant, kauniečiai kviečiami keliauti ypatingai. Vienas populiariausių ir didžiąją dalį miesto apjuosiantis 14 maršruto troleibusas, kursuojantis nuo Islandijos plento pro centrą ir Geležinkelio stotį, visus keleivius, o ypač įsimylėjėlius, tądien veš su šventiniais akcentais.

Neabejojama, kad kelionės į mokyklas, darbus ar kitur bus kur kas malonesnės nei įprastai. Keleivių lauks ir saldūs siurprizai, skambės gyva muzika.

14 troleibuso maršrutas trunka beveik valandą ir driekiasi Šiaurės prospektu, Kovo 11-osios, K, Baršausko ir Tunelio gatvėmis, Vytauto prospektu, Kęstučio gatve aplink centrinę miesto dalį ir Savanorių prospektu grįžta į rato pradžią Ašigalio gatvėje.

Kaunas miestiečius su Šv. Valentino diena sveikina jau ne pirmą kartą. Pernai centrinėje miesto dalyje esančius pėsčiųjų šviesoforus papuošė neįprasti ženklai – įsimylėjėlių porelės. Užsidegus raudonam signalui jie kvietė bučiniui, o sušvitus žaliai – susikibus rankomis žingsniuoti per perėją.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija ir nuotrauka

Endnotes:
  1. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2023/02/14.jpg

Source URL: https://ebus.lt/valentino-dienos-staigmena-specialus-troleibusas-kaunas-veza-meile/