Verslo klasės mikroautobusai

lapkričio 12 04:39 2012 Spausdinti straipsnį Įdomybės

Verslo lėktuvai ar netgi prezidentiniai laineriai – unikalus inžinierių sumanymas, suteikiantis galimybę verslininkams ar valdžios atstovams ne tik patogiai keliauti, bet ir tęsti neatidėliotinus darbus.

Neką mažiau reikalingi ir specialūs automobiliai, kuriuose galima patogiai dirbti vykstant į svarbius verslo susitikimus.

JAV kompanija „Hartmann“ darbuotojai, susižavėję pirmojo šalies asmens lėktuvu, nusprendė sukurti biurą ant ratų „Mercedes-Benz Sprinter“ mikroautobuse. Prabangaus automobilio kaina – per 100 tūkst. dolerių.

Mikroautobuse įrengta virtuvėlė, dvi patogios atskiros sėdynės salone ir dvi – priekyje, kurios gali pasisukti 180 laipsnių kampu.

Be abejo, mikroautobusus perdaro ne vien tik „Hartmann“. Panašiai įrengtų biurų ant ratų apstu ir Europos keliuose. Ne vieną panašiai sukomplektuotą mikroautobusą teko matyti ir keleivinio transporto priemonių parodose.

Parengė Lina Jakubauskienė

Gamintojų ir autorės nuotraukos

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.