Viešajam transportui populiarinti – išskirtinis transporto priemonių dizainas

by Lina | 16 sausio, 2020 4:42 am

Vokietijos viešojo transporto operatorius „Spillmann“ deda daug pastangų, kad kelionė autobusu būtų puiki patirtis kiekvienam keleiviui. Įmonė užsakė 4 išskirtinio dizaino hibridinius „Mercedes-Benz Citaro“ ir vieną sudvejintą „Citaro“. Jie jau perduoti Bietigheimo įmonei ir pradėti eksploatuoti.

 

Kiekviena transporto priemonė suprojektuota pagal skirtingas temas. Pavyzdžiui, yra „Skipper“ transporto priemonė, kurios grindys pagamintos iš laivo lentų. Ant autobuso salono sienų – jūros, paplūdimio vaizdai.  Autobuso „Astronomija“ grindys – kaip Mėnulio paviršius, o ant sienų – vaizdai iš  Mėnulio į žemę ir į Visatą. Transporto priemonėje „Bietigheim“ – Bietigheimo-Bissingeno regiono vaizdai. Šio autobuso grindys atrodo kaip akmeninės. Autobuso „Derlius“ stilius – vintažinis, dizainas atliktas 1960-jų stiliumi. Sudvejintas „Citaro“ pagal spalvas suskirstytas į keturias skirtingas zonas, o grindys primena asfaltą.

Idėja padaryti viešąjį transportą patrauklesnį naudojant nepaprastas ir unikalias transporto priemones. „Spillmann“ prieš metus. Beveik kiekvienas „Spillmann“ autobusas pasižymi ypatingais dizaino akcentais: nuo chromuotų ar senovinių turėklų iki patrauklių spausdintų grindų ir šoninių sienų bei specialiai paminkštintų sėdynių.

eBus.lt

busworld.org nuotrauka

Source URL: https://ebus.lt/viesajam-transportui-populiarinti-isskirtinis-transporto-priemoniu-dizainas/