Viešojo transporto organizavimo pokyčiai Rudaminoje

04 gegužės 13:56 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo gegužės 6 d.  dėl vykdomų sankryžos rekonstrukcijos darbų Rudaminoje  keisis kai kurių viešojo transporto maršrutų trasos ir eismo tvarkaraščiai bei bus įrengtos laikinos viešojo transporto stotelės. Pakeistas viešojo transporto organizavimas preliminariai tęsis iki š. m. rugsėjo  1 d. 

Kaip keisis viešojo transporto maršrutų trasos:

12 maršruto autobusai, vykdomų darbų metu, tiek važiuodami Skaidiškių, tiek miesto kryptimi, neužsuks į „Rudaminos“ stotelę, esančią Vilniaus g., o važiuos tiesiai ir sustos Gamyklos gatvėse įrengtose laikinose „Rudaminos“ stotelėse.

Taip pat 12 maršruto autobusas, kuris pirmuoju reisu iš Verkių viešojo transporto parko važiuoja Rudaminos  kryptimi, važiuos Minsko pl. iki Rudaminos stotelės, o paskui Stoties kryptimi važiuos savo įprasta trasa.

14 maršruto autobusai, vykdomų darbų metu, neužsuks į Rudaminą, o važiuos iki Skaistės stotelės, esančios Skaidiškėse, bei nevažiuos pro „Draugystės“ ir „Rudaminos“ stoteles. Autobusai, važiuodami pakeista trasa, papildomai stos Skaidiškių žiedo, Skaidiškių ir Skaistės stotelėse. „Draugystės“ ir „Rudaminos“ stotelėse, kaip įprastai, stos 12 maršruto autobusai. Skaidiškių žiedo stotelėje keleiviams, vykstantiems iš N. Vilnios Rudaminos kryptimi, bus sudaryta galimybė persėsti į 12 maršruto autobusus, važiuojančius iki Rudaminos. O keliaujantys iš Rudaminos Naujosios Vilnios kryptimi turės galimybę į 14 maršruto autobusus persėsti „Skaidiškių“ stotelėje.

16 maršruto autobusas, važiuodamas 7.17 val. reisu iš Stoties, kaip įprasta, važiuos iki Rudaminos, tik papildomai užsuks į Skaidiškių žiedą bei nuo Rudaminos važiuos 12 autobusų maršruto trasa – pro Avinėlių gatvę be užsukimo į Kinelius.

Su pakeistomis autobusų maršrutų trasomis ir tvarkaraščiais bus galima susipažinti nuo gegužės 4 d. interneto tinklalapyje www.judu.lt

Atmintinė keleiviams

Kelionę susiplanuoti padės patogus JUDU įrankis https://bit.ly/GreiciausiasMarsrutas.

Viešojo transporto eismo judėjimą galite stebėti tiesiogiai https://bit.ly/VirtualiSvieslente.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.judu.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.Ticket, Trafi), telefonu +370 5 210 70 50.

judu.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka