Vilniečio kortelės keičia rūbą: seną dizainą pakeis naujas

by Lina | 15 gegužės, 2023 4:01 am

Jau greitai prekybos vietose išvysime atsinaujinusias Vilniečio korteles  –  jas puoš naujas, modernus ir ryškiomis spalvomis pasižymintis JUDU dizainas. 

Pokyčiai palies tik kortelių išvaizdą ir pavadinimą, jų funkcijos ir kaina (1,50 Eur) išliks nepakitę, tad klientams turimų Vilniečio kortelių keisti naujomis nereikės – seno dizaino kortelės ir toliau sėkmingai veiks kiekviename autobuse bei troleibuse.

Atkreipiame dėmesį, jog įdiegus naują e. bilieto sistemą taip pat niekas nesikeis – naujuose komposteriuose veiks ir senojo, ir naujojo dizaino JUDU kortelės.

Kur įsigyti? 

Naujo dizaino JUDU korteles, kaip ir dabar, bus galima įsigyti ir papildyti bilietais arba e. pinigais:

Informacija, kurios svarbu nepamiršti 

Jeigu ruošiatės įsigyti naujo dizaino JUDU kortelę ir turite lengvatą viešojo transporto bilietams, nepamirškite apie ją pranešti pardavėjui – nurodykite kokia nuolaida jums turėtų būti taikoma.

Vilniečio kortelės ir naujo dizaino JUDU kortelės papildymas ir toliau veiks įprastu būdu: bilietų pardavimo vietoje, padavus JUDU / turimą Vilniečio kortelę, bus reikalinga nurodyti norimą bilieto rūšį ir (arba) pinigų sumą, kuria norite papildyti kortelę.

Išeidami iš namų nepamirškite pasitikrinti ar turite JUDU / Vilniečio kortelę su aktyvuotu arba galiojančiu elektroniniu bilietu. Jei naudojatės lengvatiniu bilietu, kartu turėkite ir dokumentą, patvirtinantį teisę į transporto lengvatą.

SVARBU: Bilietai pradeda veikti, prilietus JUDU / turimą Vilniečio kortelę prie komposterio, esančio kiekvienoje viešojo transporto priemonėje.

Jeigu praradote JUDU / Vilniečio kortelę, ji sulūžo, neveikia ar buvo pažeista – kreipkitės į Klientų aptarnavimo centrą.

Taip pat primename, kad visų rūšių – trumpalaikius ir ilgalaikius – bilietus galima turėti ir savo telefone, naudojantis „m.Ticket“  bei „Trafi“  programėlėmis

SĮ Susisiekimo paslaugos informacija ir nuotrauka 

Source URL: https://ebus.lt/vilniecio-korteles-keicia-ruba-sena-dizaina-pakeis-naujas/