Vinječių už Baltijos šalių kelius pirkimas – viena mobilia aplikacija

spalio 04 18:12 2018 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Bendrovė DKV Baltikum vežėjams pristatė mobiliąją programėlę, leidžiančią įsigyti vinjetes už važiavimą Lietuvos, Latvijos ir Estijos keliais. Iki šiol šias vinjetes galima buvo nusipirkti tik prekybos vietose, internetu arba SMS žinutėmis.

 

Naudojantis mobiliąja aplikacija, sukurta technologijų bendrovės A-TOLL, vinjetes gali pirkti transporto priemonių vairuotojai. Centralizuotai vinjetes perkantys pervežimo kom-panijų vadybininkai įsigyti jas galės A-TOLL interneto svetainėje.

Vinjetes A-TOLL mobiliąja programa ar interneto svetainėje perkantys vežėjai neturės už jas atsiskaityti iš anksto. Atsiskaitoma už paslaugą bus tik gavus bendrovės DKV sąskaitą.

Kodėl verta naudotis A-TOLL mobiliąja aplikacija?

– Patogus įsigijimas ir valdymas. Vinjetes vartotojai įsigyja aplikacijos pagalba arba per internetinį puslapį.

– Nėra išankstinio apmokėjimo už paslaugą.

– A-TOLL programėle besinaudojantys vairuotojai visuomet gauna priminimą apie besibaigiantį vinjetės galiojimo laiką.

– Vinjetės pirkimas naudojantis mobiliąja programėle trunka trumpiau nei įsigijimas degalinėje.

Lietuvoje galima įsigyti keturių rūšių vinjetes: dienos, savaitės, mėnesio ir metų. Visas jas galima įsigyti ir naudojat A-TOLL aplikaciją.

Ką derėtų daryti, norint pirkti vinjetes naudojantis A-TOLL aplikacija:

  1. Informuokite apie tai savo kontaktinį asmenį bendrovėje DKV ir mes nedelsiant užregistruosime Jūsų įmonę A-TOLL sistemoje.
  2. Jūsų įmonės atstovas gaus registracijos sistemoje nuorodą el. paštu.
  3. Užregistruokite savo automobilių parką bei vairuotojų duomenis A-TOLL sistemoje ir Jūsų vairuotojai galės pirkti e-vinjetes Baltijos šalyse naudodamiesi išmaniajame te-lefone įdiegta A-TOLL aplikacija.
  4. Jeigu Jūsų vairuotojai neturi išmaniųjų telefonų ar perkate vinjetes centralizuotai, galėsite patogiai tai padaryti A-TOLL internetiniame puslapyje.
  5. Už visus pirkimus gausite vieną bendrovės DKV sąskaitą.

Lietuvoje kelių mokesčiu yra apmokestinta 18 magistralinių kelių ar jų atkarpų (keliai A1–A18). Mokėti juos turi autobusų (transporto priemonių kategorijos M2–M3), krovininių transporto priemonių (kategorijos N1–N3) ir jų junginių bei specialiųjų kelių transporto priemonių vairuotojai ar savininkai.

Linavos informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka