„Volvo“ pasirašė susitarimų protokolą su „Sunsudegui“

by Lina | 5 gegužės, 2023 3:30 am

„Volvo Buses“ pasirašė ketinimų protokolą su Ispanijos bendrove „Sunsundegu“i dėl aukščiausios kokybės autobusų kėbulų gamybos. Su šio gamintojo kėbulu bus gaminami „Volvo 9700“ ir „Volvo 9900“. Tikimasi, kad gamyba prasidės 2024 m.

Ketinimų protokolas yra dar vienas žingsnis, įgyvendinant naująjį „Volvo Buses“ verslo modelį, skirtą Europos rinkoms. Numatyta partnerystė su „Sunsundegui“ grindžiama neseniai su MCV pasirašytu susitarimu, pagal kurį Egipte bus gaminami „Volvo Buses“ elektrinių miesto ir tarpmiestinių autobusų kėbulai. „Volvo 9700 DD“ kėbulus ir toliau gamins „Carrus Delta“, o važiuoklės bus gaminamos „Volvo Buses“ gamyklose Borås ir Uddevalla, Švedijoje.

Ispanijoje įsikūrusi „Sunsundegui“ tiekė kėbulus aukščiausios kokybės autobusams visoje Europoje. „Nekantriai laukiame bendradarbiavimo su „Volvo Buses“. Įsipareigojame užtikrinti tvarias, saugias ir efektyvias keliones autobusais bei sėkmingą partnerystę“, – sako José Ignacio Murillo, „Sunsundegui“ generalinis direktorius.

Pagal naują verslo modelį Europoje „Volvo Buses“ tęs bendradarbiavimą su klientais, ir toliau teiks eksploatacines paslaugas bei atsargines detales tiek būsimiems, tiek dabartiniams klientams, kurie jau turi „Volvo“ autobusų parke.

eBus.lt

busworld.org nuotrauka 

Source URL: https://ebus.lt/volvo-pasirase-susitarimu-protokola-su-sunsudegui/