Žemagrindžiai „Isuzu Citibus” iškeliavo į Estiją

by Lina | 5 balandžio, 2017 4:28 am

Bendrovė „ Saločiai ir partneriai“ savo didžiausiam klientui iš Estijos, kompanijai ATKO, perdavė du miesto autobusus „Isuzu Citibus”.

 

 

„Tai – didžiausias mūsų klientas Estijoje. Per dešimtį bendradarbiavimo metų ATKO įsigijo jau 87 „Isuzu” autobusus. Džiaugiamės, jog šįkart tai – nauji, modernūs miesto autobusai”, – sako bendrovės „Saločiai ir partneriai” direktorius Ruslanas Andrejevas.

Estų įsigytieji autobusai – 9,5 m ilgio, žemagrindžiai. Juose sumontuoti Euro 6 „C“ PLIUS ekologinius standartus atitinkantys varikliai. Beje, „Cummins” varikliai – pakankamai galingi tokio dydžio autobusui; 4,5 l dyzelinio variklio maksimalus sukimo momentas – 742/1400 Nm/rpm.

„Neseniai lankėmės Bulgarijoje, antrajame pagal dydį Plovdivo mieste. Čia dirbantis privatus vežėjas „Avtotrans” veža keleivius tik „Isuzu” autobusais. Įmonės vadovai mums pasakojo, kad tai – taupūs, ekonomiški autobusai, šimtui kilometrų mieste nuvažiuoti sunaudojantys vos 24 litrus dyzelino. „Isuzu Citibus” taip pat  patogūs miesto gyventojams – jie žemagrindžiai, pro vidurines duris patogu įlipti neįgaliajam vežimėlyje, taip pat vyresnio amžiaus žmonėms ar tėvams su vaikais. Be to, autobusas ir labai manevringas, tad gali važinėti siauromis senamiesčio gatvelėmis. Nors ir nedidelis, „Citibus” labai talpus – vienu metu jis gali vežti iki 70 keleivių” , – naujųjų autobusų privalumus dėsto„ Saločiai ir partneriai“ ISUZU pardavimo vadovas Vygantas Šulga.

 

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Saločiai ir partneriai” nuotraukos

Endnotes:
  1. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/04/apie-isuzz.jpg
  2. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/04/apie-isuzz2.jpg
  3. [Image]: https://ebus.lt/wp-content/uploads/2017/04/apie-isuzz1.jpg

Source URL: https://ebus.lt/zemagrindziai-isuzu-citibus-iskeliavo-i-estija/