Alytuje – naujos viešojo transporto stotelės

liepos 26 04:01 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis feisbuke pasidalijo įrašu apie mieste įrengtas naujas viešojo transporto stoteles.

„Pagaliau baigėme įrengti 40 naujų autobusų stotelių. Nuo šiol Alytaus viešojo transporto sistema nuo autobusų, elektroninių švieslenčių, elektroninių bilietų iki laukimo paviljonų – išskirtinio „Alytus Myliu“ dizaino, kur kas funkcionalesnė ir praktiškesnė!

Neabejoju, akyli alytiškiai jau pastebėjo naujas stoteles šalia miestui svarbių objektų ir ten, kur yra didžiausi keleivių srautai. Kur kas patogesni suoliukai, didesnė apsauga nuo vėjo ir lietaus – viskas apgalvota iki smulkmenų ir atsižvelgus į autobusų keleivių norus ir poreikius.

Stotelių ir visos viešojo transporto infrastruktūros dizainą sukūrė alytiškis, mūsų savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus specialistas Artūras Mažeika. Geros idėjos nebūtų įgyvendintos be mūsų Miesto ūkio specialistės Dianos Klimenkienės – ji paviljonų pastatymu rūpinosi kaip mama savo vaikais. Ačiū Jums ir visai komandai!

O koks senųjų paviljonų likimas?

Juos sėkmingai naudojame toliau. Senuosius paviljonus perkėlėme ten, kur jų niekada nebuvo, tačiau gyventojams tikrai reikėjo, pavyzdžiui, šalia autobusų stoties, „Alytaus chemijos”, „Dainavos” siuvimo fabriko, Jiezno, Kalniškės gatvėse ir taip toliau.

Taigi vietoj 35, dabar Alytuje turime net 75 autobusų stoteles – tiek, kiek jau seniai reikėjo!“

eBus.lt

Nuotraukos – iš Facebook

  • 22
  • 22-2
  • 22-1