Atidaryta rekonstruota Prienų autobusų stotis

07 birželio 03:51 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Šį ketvirtadienį po metų statybų duris atvėrė dar viena autobusų stotis – prieniškiai ir miesto svečiai dalyvavo rekonstruotos autobusų stoties atidaryme. Pristatyme dalyvavę Prienų rajono meras Alvydas Vaicekauskas bei „Kautros” generalinis direktorius perkirpo simbolinę atidarymo juostą bei pakvietė miestiečius į naująją stotį.

 

„Džiaugiuosi, kad šiandien Prienuose galime atidaryti dar vieną naują ir modernų objektą. Ir taip miestas gali judėti pirmyn ir augti. Tikimės, kad keleiviams patiks stotis ir jų kasmet vis daugės”, – kalbėjo Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

Naujosios stoties keleivių laukimo salė daug erdvesnė, iš jos keleiviams patogu matyti atvykstančius autobusus. Autobusų stotyje įsikūrusi kepyklėlė, veikia bilietų kasos, siuntų terminalas,  įrengtas viešasis tualetas.

https://youtu.be/F5vqp2wMd7k

Laimėjusi savivaldybės skelbtą konkursą autobusų stoties operatoriumi tapo keleivių vežėja UAB „Kautra”. Pagal susitarimą įmonė autobusų stotyje veiklą vykdys 10 metų.

„Matydamas tiek daug susirinkusių žmonių į stoties atidarymą žinau, kad keleiviai ir toliau sėkmingai keliaus į Prienus ir iš jų. Gražu matyti atnaujintą stotį, kurioje ir darbuotojai, ir keleiviai galės jaustis patogiai. Smagu, kad savivaldybė ryžosi ir įgyvendino šį projektą”, – minėjo „Kautros” generalinis direktorius.

Autobusų stoties rekonstrukcijos vertė – 400 tūkst. €. Projektas finansuotas iš Europos sąjungos fondo  ir Prienų rajono savivaldybės lėšų.

Bendrovės „Kautra“ informacija ir nuotraukos

  • apie-aut-pr1
  • apie-aut-pr2
  • apie-aut-pr3
  • apie-aut-pr5
  • apie-aut-pr4