Atnaujinami priemiestiniai autobusų maršrutai iš Anykščių

13 vasario 12:33 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Nuo sausio mėn. buvo panaikinti UAB „Julturas“ vykdomi reisai iš Anykščių į Vilnių. Atsižvelgus į gyventojų išsakytus prašymus ir pastebėjimus nuo vasario 13 d. bus vykdomas naujas maršrutas Anykščiai–Ukmergė.

Atkreipiame dėmesį, kad naujojo maršruto yra paankstintas prieš tai buvusio maršruto iki II Svirnų laikas, tačiau prailgintas iki Ukmergės. Iš Anykščių autobusų stoties autobusas išvyks 5.30 val. Į Ukmergės autobusų stotį atvyks 6.15 val. Iš Ukmergės autobusų stoties išvyks 6.25 val. Maršruto grįžimas į Anykščius išlieka kaip ir prieš tai buvusio maršruto. Autobusas kursuos darbo dienomis.

Anykščių rajono ribose visais vietinio susisiekimo maršrutais keleiviai vežami nemokamai,   t. y. visos išlaidos padengiamos iš Anykščių rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Nuo rudens Panevėžio r. savivaldybei atsisakius vykdyti autobusų maršrutą iš Panevėžio į Anykščius (autobusas iš Panevėžio autobusų stoties išvykdavo 6.35 val. ir 16.00 val.), Anykščių r. savivaldybės iniciatyva nuo lapkričio mėnesio atnaujino šiuos autobusų reisus. Šiuo metu į Panevėžį iš Anykščių autobusų stoties autobusas išvyksta 7.10 val. ir 10.20 val. visomis dienomis ir nuo lapkričio mėn. papildomai įtraukti maršrutai 8.25 val. ir 17.25 val. darbo dienomis.

Primename, kad vykdomas maršrutas į Uteną per Rubikius. Iš Anykščių autobusų stoties autobusas išvyksta 6.30 val. darbo dienomis ir šeštadienį, 11.40 val. visomis dienomis, 17.10 val. darbo dienomis. Visus šiuo maršrutus taip pat kompensuoja Anykščių rajono savivaldybė.

Autobusų maršrutai:

https://www.anyksciai.lt/gyventojui/vietinio-reguliaraus-susisiekimo-autobusu-marsrutu-tvarkarasciai/2934

Linos Jakubauskienės nuotrauka