„Auto Bild” testo nugalėtojos – „Continental PremiumContact 6“ padangos

01 balandžio 04:29 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Didžiajame 2020 metų „Auto Bild“ vasarinių padangų teste „Continental PremiumContact 6“ padangos buvo paskelbtos geriausiomis teste, taip pat pelnė „Eco-Champion“ apdovanojimą, kuris skiriamas mažiausią pasipriešinimą turinčioms, todėl labiausiai energiją ir degalus taupančioms padangoms. Vasarinės „Continental“ padangos buvo bandomos kartu su kitais 49 skirtingų gamintojų modeliais. Didžiausiame pasaulyje padangų teste ekspertai bandė „245/45 R 18 100 Y“ dydžio modelius, kurie buvo sumontuoti ant 5 serijos BMW automobilio ratų. Šio dydžio padangos yra skirtos kompaktinės, vidutinės ir aukštesnės klasės automobiliams.

 

 

 

Bandydami net 50 skirtingų padangų modelių, „Auto Bild“ ekspertai pirmiausiai matavo visų padangų stabdymo rezultatus ant šlapios (važiuojant 80 km/h greičiu) ir sausos (važiuojant 100 km/h greičiu) kelio dangos. Po to buvo atrinkta 20 geriausius rezultatus parodžiusių modelių, kurie toliau buvo testuojami antrame bandymų etape. Šiuose testuose buvo dvylika skirtingų disciplinų, tokių kaip važiavimas šlapiu ir sausu keliu, taip pat pasipriešinimo riedėjimui ir ridos vertinimas. „Itin aukšto lygio subalansuotos savybės. Dinamiškas ir tikslus valdymas, trumpas stabdymo kelias, didelė rida ir taupantis energiją mažas pasipriešinimas riedėjimui,“ – sakoma „Auto Bild“ žurnalo ekspertų išvadoje, apžvelgiant aukščiausiais testo balais įvertintų vasarinių „PremiumContact 6“ padangų privalumus. Be to, „Continental“ padangos buvo vienintelis modelis, kurios pelnė ir geriausių padangų teste, ir „Eco-Champion“ padangų įvertinimą.

„PremiumContact 6“ yra vasarinis lengvųjų automobilių padangų modelis, skirtas kompaktinės, vidutinės ir aukštesnės klasės modeliams. Šių padangų dydžių gama yra itin plati, o patvirtintas maksimalus greitis siekia iki 300 km/h.

„Continental“ informacija ir nuotrauka