Autobuso vairuotojas R. Mažeika: netikėtos dovanos ir užaugusi keleivių karta

31 liepos 04:04 2019 Spausdinti straipsnį Įdomybės Lankytojai Patirtis

Ar norėtumėte kiekvieną dieną vykti į kurortinį miestą? Ar savo darbe gaunate iš klientų kavos ir saldainių? Ir ar jus nepažįstami žmonės vadina „savu”? Taip gyvena priemiestinio autobuso, vykstančio į Birštoną, vairuotojas Robertas Mažeika.

 

Kaip prasideda jo diena, kodėl pasirinko būtent tokį darbą pasakoja jau 16 metų autobusą vairuojantis pašnekovas.

„Diena prasideda nuo kavos, reikia atsikelt, atsibust, atmerkt gerai akis. O po to prasideda dokumentai, autobuso apžiūra, užkūrimas, apžiūrėjimas ar viskas tvarkoje. Ir riedi į kelią. Visa pradžia tokia”, – pasakoja R. Mažeika.

Robertas mini, jog vairuotojo darbą pasirinko dėl to, kad vairuotoju dirbo tėtis. Pasak jo anksčiau buvo tokia tradicija – vaikai pasirinkdavo tėvų profesiją.

„Senais gerais laikais sūnūs eidavo tėvų pėdomis. Taip ir aš nužygiavau. Tėtis daug kur važiavo, taip pat šioje įmonėje dirbo. Aš irgi ne iš karto pradėjau autobusą vairuoti. Iš pradžių taksi, mikroautobusus vairavau”, – minėjo Robertas Mažeika.

https://www.youtube.com/watch?v=MYOaX09ZTBM&feature=youtu.be

Daugybę metų į Birštoną autobusą vairuojančiam Robertui patinka darbo grafikas bei šis kurortinis miestas.

„Labai geras grafikas. Aš kaip ir sakiau nemeluosiu, sakysiu tiesą. Turiu daug laisvų dienų, turiu laisvalaikį, turiu laiko sportuoti. Per laisvas dienas susitvarkau savo asmeninius reikalus, gyvenu kaip žmogus. O Birštonas patinka, nes – ramus, gražus sanatorinis miestelis. Išeini, viskas sutvarkyta, gražu”, – pasakojo vairuotojas priduriantis, kad keleiviai vykdami į Birštoną dažnai pasiima dviračius.

Anot R. Mažeikos nuolatiniai keleiviai jį jau laiko savu, nemažai užaugo jam dirbant Birštono maršrute.

„Yra labai gerų žmonių, visokių yra. Būna ir kavos keleiviai atneša, šiaip sau už nieką. Yra tokių keleivių, kurie užaugo prie manęs. Dirbu jau 16 metų. Tai įsivaizduokit jau karta užaugo, kuri mokėsi, baigė mokyklą. Jie priprato prie manęs,  o aš pripratau prie jų. Būna atvažiuoji, žmonės jau laukia, šypsosi, savu vadina”, – šypsojosi „Kautros” įmonėje dirbantis vairuotojas.

Komunikabilus vairuotojas pasakoja kaip sulaukia ir netikėtų dovanų iš keleivių.

„Vieną kartą gavau iš keleivio didelę saldainių dėžę dovanų. Buvo labai smagu ir teko net išrausti. Gimtadienis mano buvo. Mes taip šnekėjom, šnekėjom ir išsišnekėjom. Žiūriu staiga saldainiukai atvažiuoja. Smagu iš tikrųjų”, – pasakojo Robertas Mažeika.

„Kautros“ informacija ir nuotraukos

 

 

  • apie-mazeika1
  • apie-mazeika
  • apie-mazeika3
  • apie-mazeika2