Autobusų tvarumo apdovanojimuose – trys „Mercedes Benz“ ir „Setra“ pergalės

20 kovo 05:11 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

„Mercedes-Benz“ ir „Setra“ daug dėmesio skiria tvarumui: abiejų autobusų gamintojų transporto priemonės atitinka griežčiausius emisijos standartus, jų išmetamų teršalų lygis yra gerokai mažesnis už didžiausius leistinus lygius. Be to, šių gamintojų autobusai yra ekonomiški.

 

 

 

 

Nepriklausoma tarptautinio „Busplaner“ tvarumo apdovanojimų komisija šias pastangas įvertino: „Mercedes-Benz eCitaro“ ir hibridinis „Citaro“, taip pat „Setra TopClass S 531 DT“ dviaukštis autobusas laimėjo savo kategorijose.

Elektriniame „Mercedes-Benz eCitaro“ naudojami novatoriški komponentai, garantuojantys naują energijos vartojimo efektyvumo lygį. Hibridinis „Citaro“ sumažina dyzelino suvartojimą ir CO2 emisiją iki 8,5 proc. Be to, jau galima įsigyti ir „Citaro NGT“, kur vietoje dyzelino naudojamos gamtinės dujos. Autobusuose montuojamos aktyviosios stabdymo pagalbos sistemos „Preventive Brake Assist“ ir „Sideguard Assist“ yra unikalios visame pasaulyje, veiksmingai apsaugo ypač pažeidžiamus eismo dalyvius.

Dviaukštis „Setra TopClass S 531 DT“ yra ne tik įspūdingos išvaizdos, tai – puikus aerodinamikos ir degalų efektyvumo pavyzdys. Taip pat autobuse sumontuotos moderniausios saugumo sistemos, tokios kaip „Active Brake Assist 4“ ir „Sideguard Assist“, kokių iki šiol nebuvo nė viename pasaulio autobuse.

eBus.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka