Bendrovėje „Svirka“ – moderni naujovė

26 rugsėjo 04:53 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Švenčionių keleivių vežėjai diegia įmonėje įvairias naujoves. Nuo šiol nė vienas įmonės „Svirka“ vairuotojas neišvažiuos į maršrutą neblaivus. Įmonėje įdiegta biometrinė blaivumo patikros su automatiniu veidų atpažinimu sistema.

 

 

 

 

„Kiekvienas vairuotojas, atėjęs į darbą, turi pasitikrinti blaivumą. Patikra vyksta automatiškai, žmogus nufotografuojamas, o duomenys perduodami dispečeriui į mobilųjį telefoną. Jei promilių daugiau negu nulis, vairuotojas važiuoti į reisą negali. Tokiu būdu iš patikros visiškai eliminuojamas vadinamasis žmogiškasis veiksnys, taip pat galimybė pasitikrinti blaivumą už kitą žmogų“, – sako bendrovės „Svirka“ direktorius Vytautas Bulka.

Pasak įmonės vadovo, įdiegus šią sistemą, nereikia investuoti į alkotesterius, o vairuotojo blaivumo patikros rezultatai gaunami realiu laiku. Sistema veikia nesudėtingai, ja galima per trumpą laiką patikrinti didelį kiekį žmonių.

„Be to, mūsų įdiegta sistema dar ir apskaičiuoja darbuotojų dirbtą laiką. Vairuotojas privalo identifikuotis tiek ryte, tiek vakare, o sistema apskaičiuoja jo dirbtas valandas bei pateikia ataskaitas“, – dėsto V. Bulka.

Jo teigimu, dėl neblaivių vairuotojų įmonė gali patirti nemenkų nuostolių. „Turime užtikrinti, kad mūsų keleiviai būtų vežami saugiai, kad autobusus vairuotojų blaivūs ir patikimi vairuotojai. Prie to prisideda mūsų įdiegta sistema“, – sako įmonės vadovas.

 

Lina Jakubauskienė

Įmonės „Svirka“ nuotrauka