Bendrovės „Kauno autobusai“ vaikams – Kalėdų eglutė

17 gruodžio 05:08 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Gruodžio 15 d. sekmadienį bendrovės „Kauno autobusai“ profesinės sąjungos kartu su bendrovės administracija organizavo Kalėdų eglutę Girstučio salėje bendrovės darbuotojų tėveliams ir vaikučiams.  

 

Bendrovės administracija užsakė bilietus į Girstučio kultūros centre vykusį „Domino“ teatro spektaklį „Stebuklingos Trolių Kalėdos“, pasakojantį istoriją apie draugystę. Troliai – tai maži, spalvoti ir draugiški personažai, besidžiaugiantys kiekviena savo diena. Jie šoka, dainuoja ir labai mėgsta apsikabinti. Visas jų gyvenimas – tai didelis džiaugsmas. Tačiau vieną ankstyvų Kalėdų rytą Trolių miestelį užklumpa nelaimė – jame dingsta visos spalvos ir Troliai staiga tampa labai liūdni ir nelaimingi… O ne! Kaip galėjo taip atsitikti? Kur galėjo dingti spalvos? Tai išsiaiškinti padėjo Popytė ir Šakius. Šie drąsūs herojai leidžiasi į stebuklų ir nuotykių kupiną kelionę, kurioje įveikia netikėtus galvosūkius, patiria daug išbandymų bei išmoksta daug vertingų pamokų. Po spektaklio mažųjų laukė susitikimas su Kalėdų seneliu, kuris vaikučiams išdalino kalėdinės dovanėlės. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 400 tėvelių ir jų vaikučių.

Manau, renginys pavyko, popietę visi praleido šauniai. Norėčiau padėkoti vicepirmininkui Dainiui Kiziui ir finansininkei Jurgitai Dulinkienei už pagalbą rengiant Kalėdų šventę ir pagalbą Kalėdų seneliui dalijant dovanas.

Bronius Bučelis

Autoriaus nuotraukos

  • apie-kauno-kaled3
  • apie-kauno-kaled
  • apie-kauno-kaled1
  • apie-kauno-kaled4
  • apie-kauno-kaled2