„Busturas” gavo ISO standartus

19 sausio 04:16 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Naujus metus pradedame su geromis naujienomis. Uždaroji akcinė bendrovė „BUSTURAS” 2023 metų sausio mėn., po audito procesų, įgijo ISO 9001 Kokybės vadybos sistemų ir ISO 14001 Aplinkos apsaugos vadybos sistemų sertifikatus. Sertifikuotos šios sritys: Keleivių vežimas autobusais mieste, priemiestyje ir tarpmiestiniais maršrutais, užsakomaisiais ir specialiaisiais reisais, autobusų nuoma. Šie sertifikatai galioja iki 2026 m. sausio 8 d. tačiau kasmet bus atliekami periodiniai auditai, kas neleis nukrypti iš pasirinkto kelio.

Atlikus auditą įmonės administracinėse, sandėliavimo, paslaugų teikimo vietose nustatyta, kad organizacijoje sukurta ir įgyvendinama integruota kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema turi visą standartų reikalaujamą dokumentuotą informaciją ir atitinka standartų ir kitų audito kriterijų reikalavimus.

Kokybės vadybos sistemų standartas (ISO 9001) padeda taupyti organizacijos laiką bei išlaidas, didina darbo našumą ir kas svarbiausia – gerina santykius su klientais. Aplinkos apsaugos vadybos sistemų standartas (ISO 14001) nustato aplinkos apsaugos vadybos sistemų kriterijus, padeda siekti aplinkos apsaugos veiksmingumo gerinimo ir užtikrinti apsaugos politikos įsipareigojimus. Šiandien, kai vis daugiau dėmesio skiriama klimato kaitos sukeliamiems padariniams, ši tema yra ypač aktuali.

Įmonė jau keletą metų tvirtai bei sistemingai žengia tvarumo keliu. Ne kartą rašėme apie tikslą būti „žaliausiais“. Gauti sertifikatai yra dar vienas žingsnis, padėsiantis mieste vystyti aplinkai draugišką viešąjį transportą.

„Busturo” informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka