„Busturas“ pristato „myBus“ aplikaciją, skirtą išmaniesiems telefonams

birželio 16 02:33 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

apie-bustAplikacija myBus realiu laiku yra pritaikyta UAB „Busturas“ keleivių informavimui. Šios programos autoriai – PZI TARAN. Duomenys realiuoju laiku perduodami iš UAB „Busturas“ transporto priemonių borto kompiuterių, kurių gamintojas yra R&G PLIUS (Lenkija).

 

myBus aplikacija veikianti IOs, Android, Windows Phone operacinėse sistemose, buvo sukurta viešojo transporto keleiviams tam, kad kelionės potyriai būtų tiesiog geresni. Aplikacija vertinga ir tiems, kas važiuoja kasdien, ir tiems, kurie važiuoja UAB „Busturas“ miesto autobusais retai.

Priešingai nei yra tradiciniuose statiškuose maršrutų grafikuose,  aplikacija gali pateikti artimiausius išvykimo laikus (dinaminis tvarkaraštis), kurie gaunami iš GPS sistemos, kuri yra įmontuota autobusuose. Aplikacija suteikia galimybę pateikti ganėtinai tikslią informaciją, kada autobusas bus stotelėje, apskaičiuodamas netgi galimus kelionės trukdžius, kurie kartais nutinka kelionės metu.

Ši sistema gali būti naudinga planuojant kelionę. Pasirinkus vieną iš siūlomų funkcijų „kelionės planavimas“, galite pasinaudoti galimybe efektyviai, optimaliai suplanuoti savo kelionę nuo taško A iki taško B UAB „Busturas“ autobusais, įtraukdami tiek kelionės dalį Šiaulių mieste, tiek tą dalį, kuri bus reikalinga pasiekti kelionės tikslą kitame Lietuvos mieste. Nurodę pageidaujamų persėdimų skaičių, rasite pasiūlymą Jums, kuris apims kaip atvykti miesto autobusu į Autobusų stotį ir nuvykti pavyzdžiui į Kauną.

Programėlė naudinga, jei esate svečias mieste ir nežinote, kur yra autobusų stotelės, tuomet programėlė parodys ne tik kur yra artimiausios, bet ir kaip jas pasiekti.

Ši sistema įdiegta 36-iuose Lenkijos miestuose ir jau veikia Šiauliuose. Kaip ją parsisiųsti? Tai nesudėtinga – ją galite rasti Google play ir parsisiųsti nemokamai.

Žemėlapyje vaizduojama reali UAB „Busturas“ autobusų transporto Šiaulių mieste bei priemiestyje ir tarpmiestyje situacija. Informacijos paiešką galima atlikti keliais būdais: pagal maršruto numerį arba pagal gatvės pavadinimą Šiaulių mieste, pagal stotelės pavadinimą – ir Šiaulių mieste, ir priemiestyje –tarpmiestyje.

 

Busturo informacija