„Busture” – galimybė pasipildyti kondicionierių

18 gegužės 03:56 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Pavasaris yra tas metas, kai daugelis mūsų pasirūpiname oro kondicionierių papildymu ar net remontu. Kad ir kaip po žiemos esame išsiilgę šilumos, tačiau važiuojant automobiliu gaivaus oro dvelksmas yra tiesiog būtinas.

UAB „Busturas“ pradeda teikti kondicionierių pildymo paslaugą išorės klientams. Ši paslauga kiekvienam suteiks galimybę palaikyti norimą temperatūrą nuosavoje transporto priemonėje. Įmonė turi tinkamą ir kvalifikuotą įrangą šiai paslaugai atlikti, nes iki šiol buvo pildomi autobusų oro kondicionieriai.

Kad galėtumėte mėgautis garantuota vėsa, svarbu ne tik papildyti automobilio oro kondicionierių, bet ir patikrinti oro kondicionavimo sistemos sandarumą, ar nėra freono nutekėjimo, ir prireikus atlikti kondicionavimo sistemos remontą. Kvalifikuoti bei savo darbą išmanantys UAB „Busturas“ meistrai tuo taip pat pasirūpins – atliks sistemos patikrą ir esant reikalui pašalins rastus gedimus.

Laukiame visų, norinčių papildyti savo automobilių oro kondicionavimo sistemas. Priimame įvairias transporto priemones tiek lengvuosius, tiek ir krovininius automobilius. Registracija ir visa reikalinga informacija suteikiama telefonu 866961755. Laukiame Jūsų atvykstant.

kondicionieriu pildymas