„Continental“ Europos futbolo čempionatui sukūrė specialias autobusų padangas

15 birželio 03:49 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

apie-contiOficialus „UEFA Euro 2016“ futbolo čempionato rėmėjas „Continental“ ant visų dvidešimt keturių čempionate dalyvaujančių komandų autobusų ratų, važinėsiančių tarp dešimties Prancūzijos miestų, kuriuose vyks varžybos, sumontavo specialiai sukurtas „Conti Goal HA3“ padangas. Dar 20 autobusų, skirtų svarbiems asmenims, taip pat turės šias aukščiausios klasės autobusų padangas. „Continental“ inžinieriai specialiai šiam čempionatui sukūrė naują 295/80 R 22.5 dydžio padangų modelį ir jos gali būti montuojamos ant bet kurios ašies. Šių padangų, kurių gamybai panaudotas itin gerus įvertinimus pelnęs „Conti CityPlus HA3“ padangų modelis, protektorius turi itin gilius išilginius griovelius, užtikrinančius gerą valdymą ir puikias savybes ant šlapios dangos, o drauge su giliomis trimatėmis lamelėmis tai suteikia papildomą sukibimą ir geras stabdymo savybes visą padangos naudojimo laiką. Ypatingas protektoriaus gumos mišinys ir uždaros kraštinės briaunos žymiai sumažina padangos keliamą triukšmą, o sutvirtintos padangos sienelės sumažina energijos nuostolius ir padidina degalų taupymą.

„Išskirtinės savybės ir didelis „Conti Goal HA3“ padangų patikimumas užtikrins, kad visos 24 komandos galės mėgautis saugiomis ir patogiomis kelionėmis. Geriausi Europos futbolininkai visas 51 varžybas pasieks laiku, o futbolo gerbėjai iš viso pasaulio mėgausis nepamirštamu čempionatu, – pasakoja Geertas Roikas, „Continental“ komercinių padangų padalinio tyrimų ir plėtros skyriaus vadovas. – Be to, „Conti Goal HA3“ nuo įprastų „Conti CityPlus HA3“ padangų skiriasi ir ant padangų sienelių esančiomis kamuolių piktogramomis, oficialiu čempionato logotipu ir ryškiu „Continental“ užrašu“.

apie-conti1 Viso futbolo čempionato metu, kuris baigsis liepos dešimtą dieną finalinėmis rungtynėmis Paryžiuje, 44 autobusų padangų priežiūra rūpinsis „FleetPartner“ tinklo darbuotojai. „FleetPartner“ yra didžiausia Europoje padangų ir paslaugų lengvųjų automobilių ir sunkvežimių parkams tiekėjų asociacija ir „Conti 360°FleetServices“ tinklo dalis. Trys kompanijos – partnerės, kurios sudaro asociaciją – „BestDrive“, „Eurotyre“ ir „SiliGom“ – šiuo metu Europoje valdo daugiau kaip 2400 priežiūros centrų (iš jų – 550 Prancūzijoje) ir turi beveik 900 priežiūros automobilių.

Specialiai futbolui skirtoje www.ContiSoccerWorld.com svetainėje, oficialus čempionato rėmėjas „Continental“ teiks pačią naujausią informaciją apie įdomiausią 2016 metų futbolo renginį, kur galima bus rasti komandų aprašymus, rungtynių apžvalgas ir komentarus, daug nuotraukų, taip pat penkis specialius futbolo čempionatui skirtus leidinius „Continental SoccerNews“.

 

Continental informacija