„Daimler Buses“ siūlo reikiamas detales… atsispausdinti

lapkričio 09 05:24 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Pasak gamintojų, kai gamyboje trūksta tam tikrų komponentų arba kai transporto priemonėms reikia atsarginių detalių, reikalingi greiti sprendimai. „Daimler Buses“ 3D spausdinimo paslaugos ne tik gali išspręsti problemas, bet ir sumažina sandėliavimo, įrankių įsigijimo ir utilizavimo išlaidas.

„Daimler Buses“ 3D spausdinimo kompetencijos centras teikia holistinius sprendimus visiems 3D spausdinimo grandinės elementams. Pavyzdžiui, įmonės gali užsakyti jiems reikalingų detalių analizę, rengiami internetiniai seminarai apie detalių gamybą spausdintuvu. Visi moduliai gali būti individualiai pritaikomi pagal kliento poreikius, taip pat tinka įmonėms. „Priedų gamybos sprendimų“ konsultacijų padalinys siūlo tinkamus sprendimus visoms su priedų gamyba susijusioms problemoms ir iššūkiams.

Novatoriškų 3D spausdinimo technologijų srityje „Daimler Buses“ turi daugiau nei 25 metų patirtį. Šiuo metu 3D spausdinimas „Daimler Buses“ dažniausiai naudojamas garantinio aptarnavimo srityje, siekiant greitai ir lanksčiai reaguoti į neatidėliotinus klientų poreikius – pavyzdžiui, kai klientai užsako rečiau naudojamas detales arba turi specialių pageidavimų.

Šiuo metu jau beveik 40 000 autobusų atsarginių detalių galima spausdinti trimačiu formatu. Kai kurios iš jų jau prieinamos tik atspausdintos 3D spausdintuvu. Atlikus atitinkamus skaitmeninimo etapus, patvirtinimo procesus ir daugybę gaminių testų, jos saugomos „skaitmeniniame sandėlyje“ kartu su reikiama spausdinimo informacija.

Klientai gali įsigyti 3D spausdinimo licencijas tiek internetu, tiek per „Daimler Buses“ atstovą regione.

eBus.lt

„Daimler Buses“ nuotrauka