DANCER autobusai ragina būti atsakingais

21 gruodžio 05:06 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Karantino metu galiojant reikalavimui dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes, gruodžio 19 dieną, šeštadienį, Klaipėdos miesto gatvėmis riedantys elektriniai autobusai DANCER taip pat uždengė savo „veidus“. Siekiant, kad visi žmonės dėvėtų kaukes bei taip sumažintų tikimybę užsikrėsti COVID-19 virusine infekcija, vienkartinės kaukės, uždėtos ant autobuso priekinės dalies, skelbia raginimą būti atsakingais.

 

 

 

Šią savaitę įsigaliojus itin griežtiems reikalavimams dėl judėjimo tarp savivaldybių ir miestuose, gyventojai raginami likti namie. Tačiau išėjusiems apsipirkti ar pasivaikščioti gryname ore, net gatvėmis važiuojantys autobusai primena apie būtinybę dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes. Tai mūsų visų atsakomybė, todėl skatiname sąžiningai vadovautis Vyriausybės patvirtintais nurodymais bei taip saugoti savo ir aplinkinių sveikatą.

Vienas iš DANCER autobusų su atsakingą elgesį skatinančia kauke važiuoja 1 maršrutu „Autobusų stotis – Vakarų laivų gamykla“.

Apie DANCER elektrinį miesto autobusą

UAB “Vėjo projektai” nuo 2012 m., glaudžiai bendradarbiaudama su Klaipėdos bei užsienio šalių universitetų mokslininkais, kuria, projektuoja ir gamina originalios konstrukcijos, lietuviškus elektrinius miesto autobusus DANCER.

2020 m. Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos teritorijoje pastatyta ir įrengta 2220 kv. m. ploto elektrinio miesto transporto kūrimo laboratorija, kurioje DANCER vizija tapo tikrove: pagaminti lengvi, patogūs ir ekologiški autobusai dirba Klaipėdos gatvėse bei yra laukiami kituose miestuose.

2020 m. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) bendrovei „Vėjo projektai“ vienai pirmųjų įmonių Lietuvoje suteikė inovatyvios įmonės statusą ir taip įvertino įmonės veiklą kuriant inovatyvų produktą, paremtą moksliniais atradimais.

„Vėjo projektai” informacija ir nuotraukos 

  • apie-atsak