Dvylikos mėnesių bilietą už 10 Lt gali įsigyti ir Laisvės gynėjai

23 gegužės 03:01 2014 Spausdinti straipsnį Naujienos

Vilniaus miesto savivaldybės taryba priėmėme sprendimą, kad 12 mėnesių (365 dienų) viešojo transporto bilietą už 10 Lt gali įsigyti ir Laisvės gynėjai, nukentėję 1991 m. sausio 11-13 d. įvykių metu ir tapę neįgaliaisiais bei žuvusiųjų Lietuvos Respublikos nepriklausomybės gynėjų šeimos nariai.

Iki šiol šį bilietą už 10 Lt galėjo įsigyti tik asmenys, sulaukę 80 ir daugiau metų bei nukentėję nuo 1939–1990 metų okupacijų: politiniai kaliniai ir tremtiniai, buvę getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniai.

12 mėnesių bilietą įsigyti galima bet kurioje Vilniečio kortelės ženklu pažymėtoje platinimo vietoje. Svarbu atkreipti dėmesį, kad norint į Vilniečio kortelę įkelti šios rūšies bilietą:

Vilniečio kortelei turi būti priskirta 80% nuolaida.

Ji turi būti tuščia, arba tik elektroninių pinigų likutis.

Kai kortelėje yra terminuotųjų bilietų (nesvarbu, ar jie buvo aktyvinti, ar ne), kortelės turėtojui priskirtos nuolaidos pakeisti negalima.

Jei kortelei priskirta kita nuolaida, ją pakeisti galima SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre.

Šiuo transporto bilietu papildžius Vilniečio kortelę, jis aktyvinamas viešojo transporto priemonėse, kaip ir visi kiti viešojo transporto bilietai – įlipus į autobusą ar troleibusą pakanka su Vilniečio kortele paliesti po geltonojo komposterio ekranu ir sulaukti garsinio signalo. Bilietas bus pažymėtas, kai pasigirs garsinis signalas, o komposterio ekrane pasirodys laikas, iki kada galioja aktyvintas bilietas. Pasitikrinti, ar bilietas aktyvintas ir kiek laiko galioja galima kaskart įlipus į viešojo transporto priemonę ir Vilniečio kortele palietus geltonąjį komposterį.

Vilniečio kortelę įsigyti ir papildyti galima SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre, spaudos kioskuose, „Maxima“ prekybos centrų informacijos skyriuose, „Lietuvos pašto“ skyriuose bei papildyti PayPost skyriuose.

Vilniustransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.