Efektyvus keleivių vežimo elektriniais autobusais planavimas ir taupymas

05 rugsėjo 05:59 2021 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Šiuo metu dauguma keleivių vežėjų svarsto galimybę atnaujinti savo transporto priemonių parką naujais elektriniais autobusais. Autobusų pirkimo apimtys planuojamos atsižvelgiant į esamus tvarkaraščius ir savivaldybių užduotis.

Tačiau šiandien jau egzistuoja autobusų parko optimizavimo technologijos ir elektrinių autobusų įkrovimo planavimas pagal esamą tvarkaraštį. „DPK System“ sukūrė unikalų sprendimą ir algoritmus, kurie gali gerokai sutaupyti transporto operatorių išteklius.

Vienas iš pavyzdžių – sėkmingas optimizavimas Varšuvoje. Transporto operatorius „MZA Warsaw“, naudodamas „DPK System“ optimizavimo algoritmus, į maršrutus kasdien galėjo išleisti 29 autobusais ir 84 vairuotojais mažiau. Jie taip pat taupo pertraukų laiką ir transporto priemonės darbo valandas.
Tai ypač aktualu dabar, dėl ribotų finansinių ir žmogiškųjų išteklių.

Antra pagal svarbą užduotis – tinkamai suplanuoti elektrinių autobusų baterijų įkrovimą. Tinkamai įkraunant baterijas, pailgėja jų tarnavimo laikas. Suplanuoti apmokestinimą atsižvelgiant į tvarkaraščius ir tvarkaraščius be specialios programos tampa beveik neįmanoma.

Šiuolaikinė „DPK System“ planavimo technologija leidžia ne tik sutaupyti ribotą biudžetą ir pagerinti keleivių aptarnavimo kokybę, bet ir pagerinti mus supančią aplinką.

  • testas