Egipte startuoja „Uber Bus“

21 liepos 04:41 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Egiptas – pirmoji šalis pasaulyje, teikianti „Uber“ vežimo paslaugą autobusais. Be maršrutų Kaire, „Uber“ siūlo keliones pirmyn ir atgal tarp Kairo ir Aleksandrijos bei paskelbė planus per artimiausius kelis mėnesius plėstis į likusią šalies dalį.

 

 

 

Paslaugą galima rasti „Uber“ aplikacijos skiltyje „Autobusų maršrutai“ arba pasirenkant kelionių vietas tarp Kairo ir Aleksandrijos. Kiekvienas iš 8 maršrutų eina per devynis įlaipinimo bei išlaipinimo taškus per Kairą ir Aleksandriją. Keleivis realiu laiku mato galimus užsakymo laikus ir turi galimybę susiplanuoti kelionę savaitei į priekį.

Bendrovė patikino, kad bus įdiegtos visos reikalingos saugos nuo koronaviruso priemonės, keleiviai ir vairuotojai raginami dėvėti veido kaukes. Taip pat sumažintas maksimalus keleivių skaičius, kiekviename autobuse yra dezinfekavimo priemonių.

Konkursas „Uber Bus Egypt“ buvo paskelbtas 2018 m. kaip bendrovės investicijų plano Egipte dalis. Per ateinančius penkerius metus „Uber“ šioje šalyje investuos 100 milijonų JAV dolerių.

Busworld.org informacija

egyptindependent.com  nuotrauka