Gargždų autobusų stotis: gauti kelių tiekėjų pasiūlymai

22 rugpjūčio 13:07 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Naujosios Gargždų autobusų stoties statybos sustojo, kai ankstesnis rangovas pradėjo bankroto procedūras. Klaipėdos rajono savivaldybė, kai tik galėjo, paskelbė naują konkursą. Ieškodama rangovo, kuris galėtų tęsti pradėtus darbus ir užbaigti statybas. Iš statytojų sulaukta nemažo susidomėjimo, šiandien jau atplėšti vokai su jų pasiūlymais.

Dalyvauti konkurse ir pateikti savo pasiūlymus nusprendė net keli tiekėjai. Vokai jau atplėšti, dabar vyks pateiktų pasiūlymų vertinimas ir, kai tik procedūros bus baigtos, su laimėtoju bus pasirašoma nauja sutartis.  Laimėtojas turės užbaigti ankstesnio rangovo pradėtus, bet dėl jo bankroto procedūrų sustabdytus darbus ir pastatyti naująją Gargždų autobusų stotį.

Naujoji autobusų stotis bus ovalo, cilindro formos. Pastatas sieks iki 7 metrų aukščio, o jame dominuos mediena, stiklas ir metalas. Suplanuotos 4 autobusų sustojimo vietos, 11 vietų automobiliams. Perone bus įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Stoties pastatas su keleivių laukimo sale, prekybos vieta, bilietų kasa, informacijos centru, sanitarinėmis ir administracinėmis patalpomis bus apie 140 kv. m dydžio.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija ir nuotrauka