„Hyperloop“ idėjos plinta pasaulyje

birželio 27 04:44 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

„Hyperloop Transportation Technologies“ (HTT) pasirašė susitarimą su Korėjos civilinės inžinerijos ir statybos technologijų institutu (KICT) ir Hanyango universitetu, remiantis kuriuo bus plėtojama „Hyperloop“ sistema, vadinama „HyperTube Express“ (HTX).

Korėjos vyriausybė įsipareigoja pasiekti, kad „Hyperloop“ šalyje taptų realybe. HTT paskelbė, kad pradėjo gaminti pirmąją pasaulyje keleivių gabenimo kapsulę.

Susitarimo tarp HTT ir Pietų Korėjos apimtis:

Vakuuminės būsenos vamzdžių infrastruktūros technologijų licencijavimas ir tyrimas bei saugos valdymo platforma.

Visapusiški „Hyperloop“ testai.

Licencijavimas ir vamzdžių technologijų plėtra.

Bendras saugumo standartų ir taisyklių, skirtų „Hyperloop“ sistemai ir HTT technologijų licencijavimui, kūrimas, taip pat HTT levitacijos, baterijų ir energijos valdymo technologijų bei keleivių patirties Korėjos Respublikoje plėtra.

„Mes esame pirmoji bendrovė, siekianti, kad „Hyperloop“ taptų realybe, kad įvairių šalių vyriausybės imtųsi priemonių įgyvendinti šias sistemas“, – teigė „Hyperloop Transportation Technologies“ generalinis direktorius Dirkas Ahlbornas.

„Kelionė vamzdžiais gali suteikti naują kokybę žmonių kelionėms, pakeisti jų gyvenimą. Korėjos Respublika tęsia naujų technologijų diegimo tradicijas. Vyriausybė skyrė reikiamų išteklių, baigėme preliminarius tyrimus, dabar rengiamės diegti technologijas realybėje“, – sakė „KICT“ prezidentas Tai Sik Lee.

 

HTT informacija