Jaukus senjorų vizitas „Busture”

04 spalio 04:17 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Jau ne pirmus metus Senjorų dienos proga UAB „Busturas“ kviečia maloniai popietei prie puodelio kavos ar arbatos.  

Tad spalio 3 d. pakvietėme miesto senjorus atvykti į Šiaulių autobusų stotį diskusijai apie miesto viešąjį transportą, jo perspektyvą ir patogumą senjorams bei kitiems keleiviams. Šį kartą visus atvykstančius maloniai nustebino pasitinkantys saksofono garsai. Taip senjorus pagerbti sutiko UAB „Busturas“ vairuotojas Gintautas Šyvis, kuris džiaugėsi, galėjęs prisidėti prie spindinčių šypsenų svečių veiduose.

384531638 852614252938386 2278631184630166019 nBendrovės atstovai susirinkusiems trumpai papasakojo apie įmonės teikiamas paslaugas, per metus nuveiktus darbus bei pasidalino ateities planais. Kadangi į diskusiją buvo kviečiami ne tik senjorai, bet ir miesto gyvenamųjų vietovių bendruomenių vadovai, bendruomenių nariai, su jais buvo aptarti ir rūpimi klausimai, padiskutuota apie viešojo transporto perspektyvas. Pernai vykusio susitikimo metu įmonės darbuotojai sulaukė nemažai pastabų tiek dėl maršrutų organizavimo, tiek ir dėl vairuotojų darbo. Buvo sutarta, kad į senjorų pastabas pagal galimybes bus atsižvelgta ir šiemet jau galėjome išgirsti daug gražių žodžių bei pagyrų vairuotojų atžvilgiu, senjorai teigiamai įvertino ir atsinaujinusį autobusų parką bei kartu su įmonės darbuotojais džiaugėsi naujais rugpjūčio mėnesį  į miestą išriedėjusiais man Lion‘s City autobusais. Pasižadame nesustoti ir toliau tobulėti bei teikti kiek įmanoma kokybiškesnes viešojo transporto paslaugas.

Dėkojame taip gausiai susirinkusiems senjorams bei bendruomenių atstovams. Džiaugiamės, galimybe pabendrauti su savo keleiviais ir skirti jiems išskirtinį dėmesį. Tikime, kad tik diskutuojant ir ieškant sprendimų kartu galime pasiekti geriausių rezultatų. Sveikiname senjorus su gražia jų švente ir linkime nenustoti judėti, domėtis ir bendrauti.

„Busturo” informacija ir nuotrauka