„Jonavos autobusai” – „Business excellence award 2024” sertifikatas

10 liepos 06:19 2024 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Sėkmingai dirbanti, sparčiai auganti, atitinkanti griežtus standartus – tokių įvertinimų sulaukė bendrovė „Jonavos autobusai“.

Bendrovei įteiktas trijų žvaigždučių kategorijos „Business excellence award 2024” sertifikatas. Juo pažymima, kad  „Jonavos autobusai“ atitinka griežtus tvarumo, skaidrumo ir finansinės drausmės verslo standartus, įmonė yra patikima ir nepriekaištingos reputacijos. Šis verslo apdovanojimas yra pripažinimas ir ženklas, kad bendrovė vykdo sėkmingą, skaidrią ir patikimą veiklą.

UAB „Jonavos autobusai“ už 2023 metų veiklą bei rezultatus taip pat įvertinti tradiciniuose „Verslo žinių“ organizuojamuose „Gazelės“ apdovanojimuose. Įmonė pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

„Jonavos autobusų“ vadovas Otaras Urbanas sako, kad abu įvertinimai yra bendras visų bendrovės darbuotojų nuopelnas. O. Urbanas taip pat pažymi darnius ryšius su rajono savivaldybe, kuri prisideda prie viešojo transporto kokybės.

„Kokybiškas keleivių aptarnavimas, autobusų parko atnaujinimas, tvarumo sprendimai, darbo atmosfera – tokios esminės mūsų darbo kryptys. Į visa tai investuosime ir toliau, gerinsime sąlygas keleiviams ir darbuotojams. Pagrindinė bendrovės kryptis – atnaujinti autobusų parką, atsisakyti dyzelinių autobusų“, – sakė O. Urbanas.

„Jonavos autobusai“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka