Kaip nukeliauti į Kuršių neriją pigiau?

20 gegužės 06:34 2016 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

apie-kaut1Artėjant vasarai visi pradeda planuoti atostogas. Vieni renkasi keliones į užsienį, kiti poilsiauja Lietuvoje. Vasaros metu bene populiariausia poilsiautojų vieta Lietuvoje išlieka pajūrys – Palanga, Šventoji ar Kuršių nerija.

 

 

 

Vis tik šiais metais keliaujantiems į Kuršių neriją automobiliu, teks gerokai paploninti piniginę, vadinamajam ekologijos mokesčiui padidėjus iki 20 eurų. Pradedama kalbėti, kad į šį kurortą galės patekti tik turtingiausieji.
Norime paneigti šį mitą ir įrodyti, kad kelionė į pajūrį gali būti ir ne tokia brangi. Šiuo atveju lyginame kelionės kainą vykstant į Kuršių neriją automobiliu bei autobusu. Imame pavyzdį, jei  keturių asmenų šeima (tėvai ir du vaikai iki 7 metų) keliautų į Nidą automobiliu ar autobusu.

Infografikas. Kaip nukeliauti į Kuršių neriją pigiau

Taip pat verta paminėti, kad vežantis savo dviratį autobusu (nemokamai) galima sutaupyti ženklią sumą. Nidoje dviračių nuoma 4 asmenims valandai atsieis 12 eurų, o dienai – 40 eurų. Veždamiesi savo dviračius autobusu sutaupysite.

Taip pat šiais laikais visiems itin vertinant laiką labai svarbus faktas, kad autobusui nereikia laukti eilėje prie kelto. Tokiu būdu išvengsite laukimo ilgose eilėse, kurios sezono metu nusidriekia net kelis kilometrus.

Tad nukeliauti į Kuršių neriją kiekvienas galime ir pigiau, ir patogiau.