Kauno miesto meras padėkomis įvertino troleibusų vairuotojų darbą

10 kovo 04:56 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Kovo 8-oji – tai diena, kai moterys sulaukia ypatingo vyrų dėmesio. Daugybė gėlių žiedų, šypsenų, gražių žodžių šią dieną skiriama būtent joms.

 

 

 

 

 

 

Tarptautinės moters šventės proga keturios UAB „Kauno autobusai“ darbuotojos buvo apdovanotos net ik gėlėmis, bet ir Kauno miesto mero padėkos raštais.

Už ilgametį ir nepriekaištingą darbą kasdien kantriai ir saugiai vežant keleivius miesto troleibusais apdovanotos troleibusų vairuotojos Jadvyga Šimašiūtė ir Vida Zelionkienė. J. Šimašiūtė bendrovėje dirba 42 metus, o V. Zelionkienė – 43 metus.

Pasak UAB „Kauno autobusai“ 2-ojo transporto parko vadovo Algirdo Širvinsko, šios moterys tikrai nusipelno didelės pagarbos. „Abi tiesiog super! – apibūdina darbuotojas vadovas. – Idealiai prižiūri savo vairuojamus troleibusus, paslaugios, visuomet mandagios bendraudamos su keleiviais, per keturis darbo dešimtmečius abi nesulaukė nė vieno keleivio skundo.“

Laimutė Jurevičienė, toleibuso vairuotoja, ir Viliūtė Musteikienė, troleibuso vairuotoja, buvo įvertintos už aktyvią visuomeninę veiklą ir didelį indėlį vystant socialinį dialogą bendrovėje. Abi moterys aktyvios UAB „Kauno autobusai“ darbuotojų profesinės sąjungos narės.

 

Bendrovės „Kauno autobusai” informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka