„Kautra“ įsigijo daugiau naujų autobusų

12 gegužės 04:23 2015 Spausdinti straipsnį Be kategorijos

kautros-aut1Bendrovė „Kautra“ įsigijo dar devynis naujus autobusus. Neseniai į Kauną atvyko penki „Temsa HD“ bei keturi „Volkswagen Crafter“.

 

 

Didieji „Temsa HD“ veš keleivius tarpmiesčio bei užsakomaisiais maršrutais, o „Crafter“ iškeliavo į Alytų, kur pakeitė pasenusius IVECO mikroautobusus.

kautros-aut„Nauji, patogūs autobusai tampa nebe prabanga, o būtinybe. Tik patogios, modernios transporto priemonės gali pritraukti į autobusus daugiau keleivių“, – sako bendrovės „Kautra“ rinkodaros direktorius Gintautas Pakusas.

Visuose naujuosiuose autobusuose sumontuoti Euro 6 reikalavimus atitinkantys varikliai. Be to, visuose „Temsa“ veikia nemokamas WiFi internetas, o ties kiekviena sėdyne sumontuotas kištukinis lizdas, kad keleiviai važiuodami galėtų įkrauti savo telefoną, pasinaudoti kompiuteriu. „Tokios naujovės mūsų autobusuose jau tampa standartu. Jas diegsime ir kituose naujai įsigyjamuose autobusuose“, – teigia G. Pakusas.

Lina Jakubauskienė

Bendrovės „Kautra” nuotraukos 

 

  • kautros-aut
  • kautros-aut1
rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.