„Kautros“ tarpmiestinių autobusų keleiviai gali naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu

10 spalio 15:48 2011 Spausdinti straipsnį Naujienos

Keleivių vežimo bendrovė „Kautra“, didindama kelionių autobusais patrauklumą, pirmoji šalyje visuose tarpmiestiniuose autobusuose įdiegė bevielį interneto ryšį (Wi-Fi), kuriuo keleiviai gali naudotis nemokamai.

Šiuo metu Wi-Fi interneto ryšis jau veikia 100 autobusų, o iki spalio pabaigos veiks 150 „Kautros“ autobusų, kurie yra paženklinti specialiais lipdukais.

Šį projektą bendrovė įgyvendina kartu telekomunikacijų bendrove „Omnitel”, Lietuvos mobiliojo interneto rinkos lydere, kuri turi plačiausią Lietuvoje 3G mobiliojo interneto tinklą bei jau teikia 4G paslaugas didžiuosiuose šalies miestuose.

„Privalome būti viename žingsnyje su technologijomis ir keleivių poreikiais. Todėl visuose savo tarpmiestinių maršrutų autobusuose keleiviai gali kelionių metu naudotis bevieliu internetu, prie jo jungti savo nešiojamuosius ar planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus. Tai leidžia keleiviams naršyti internete, skaityti elektroninius laiškus ir taip paįvairinti keliones“, – sakė „Kautros“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas.

Ateityje „Kautra“ planuoja bevielį interneto ryšį įdiegti ir priemiestiniuose bei Druskininkų mieste važinėjančiuose autobusuose.

rašyti komentarą

0 komentarų

Komentarų nėra

Jūs galite pradėti diskusiją.

Komentuoti

Jūsų duomenys saugūs! Jūsų el. pašto adresas nebus publikuojamas. Taip pat kiti duomenys nebus platinami trečiosioms šalims.
Visi laukeliai privalomi.