Keleivininkų savaitgalis – Mindūnuose

02 birželio 04:49 2015 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

DSC_0093Praėjusį savaitgalį asociacijos „Linava“ Keleivinio transporto skyrius sukvietė keleivininkų bendruomenę į savaitgalio stovyklą prie ežero Molėtų rajone, Mindūnuose. Dvi dienas keleivinio transporto įmonių darbuotojai, jų šeimų nariai turėjo progos pailsėti gamtoje, pažaisti judrius žaidimus, pabendrauti tarpusavyje.

„Tokią išvyką surengėme pirmą kartą. Manau, viskas pavyko neblogai. Gaila, žmonių susirinko šiek tiek mažokai. Galbūt koją pakišo daug kur Lietuvoje tą patį savaitgalį vykusios miestų šventės. Be to, gegužės pabaigoje oras dar šiek tiek vėsokas. Tačiau tie, kurie susirinko, džiaugėsi turiningai praleistu laisvalaikiu“, – sakė asociacijos „Linava“ Keleivinio transporto skyriaus vadovas Jevgenijus Stolovickis.

Nepaisant dar neįšilusio oro ir vandens, atsirado drąsuolių, pasiryžusių išsimaudyti ežere. Mėgstantys žvejoti prigaudė žuvies, iš kurios išvirta žuviene pavaišino ir visus renginio dalyvius. Susirinkusieji žaidė tinklinį, kitus žaidimus, mėtė kamuolį į improvizuotą krepšį. Visiems patiko pirtis, galimybė pasikaitinti kubile vandens.

„Išvyka buvo puiki. Gaila, kad pirmą kartą susirinko palyginti nedaug žmonių, tačiau tie, kurie susirinko, laiką praleido išties turiningai. Sportinės varžybos įtraukė visus, pabendravome, pasidalijome patirtimi. Visi dalyviai vienbalsiai teigė, jog panašių renginių reikia kuo daugiau“, – sakė Tauragės autobusų parko direktorius, asociacijos „Linava“ viceprezidentas Rimantas Martinavičius.

Renginiu džiaugėsi ir kiti jo dalyviai. „Patiko viskas. Programa parengta gerai, truputį sutrukdė lietus, tačiau jis greitai liovėsi. Laiką praleidome puikiai, turėjome progos pabendrauti tarpusavyje, aptarti problemas. Norėtųsi, kad panašūs renginiai vyktų kasmet, kviesčiau juose dalyvauti daugiau kolegų iš kitų miestų“, – sakė Rokiškio autobusų parko direktorius Valentinas Repčys.

Daugiau kolegų panašiuose renginiuose norėtų išvysti ir šį kartą gausiausiai dalyvavę klaipėdiškiai. „Pirmą kartą keleivininkai susitiko ne į susirinkimą ar posėdį, bet kartu pailsėti. Vienbalsiai nutarėme, kad tokių renginių reikėtų ir daugiau. Tai – puiki proga pasikalbėti apie darbą ir neformalioje aplinkoje, pažinti vienas kitą artimiau. Labai patiko pirtis, vandens kubilas. Visi mūsiškiai, dalyvavę renginyje, liko juo labai patenkinti“, – kalbėjo Klaipėdos autobusų parko generalinė direktorė Jelizaveta Daugininkienė.

Pasak Kauno bendrovės Kautra rinkodaros direktoriaus Gintauto Pakuso, anksčiau keleivininkai su šeimų nariais, kolektyvais turėdavo progos susitikti asociacijos „Linava“ rengiamose vairuotojų meistriškumo varžybose. „Pernai vairuotojų meistriškumo varžybos nebuvo rengiamos, tad, bendraujant neformalioje aplinkoje, kilo mintis tokias surengti tik autobusų vairuotojams. Tai būtų puiki proga vairuotojams pademonstruoti savo meistriškumą, o kitiems keleivininkams – pabendrauti tarpusavyje. Idėją sukviesti keleivininkų bendruomenę bendram poilsiui gamtoje vertinu gerai. Visi puikiai praleido laiką, pailsėjo, atsipūtė nuo kasdienių darbų“, – teigė G. Pakusas.

Keleivininkų renginys sulaukė ir rėmėjų – jais tapo „Isuzu“ autobusų atstovė Lietuvoje bendrovė „Saločiai ir partneriai“, taip pat autobusų stiklais prekiaujanti Biržų rajone įsikūrusi „Papilio kibirkštis“.

Pasak J. Stolovickio, toks renginys turėtų tapti tradiciniu. „Bendras poilsis padeda dar geriau sutelkti keleivininkų bendruomenę. Turėjome progos ne tik aptarti problemas, bet ir ilgesnį laiką pabūti kartu. Tai, kad renginys vyko gegužės mėnesį, yra ir pliusų, ir minusų. Pliusas – gegužė dar ne atostogų metas. Minusas – oras bei ežero vanduo dar neįšilęs. Taigi vertėtų apgalvoti, kokiu metu geriau tokį susitikimą rengti“, – sakė J. Stolovickis.

Jo teigimu, dėl renginio datos savo pasiūlymus turėtų pateikti ir kiti keleivinio transporto įmonių vadovai.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotraukos

 

 

 

 • DSC_0104
 • DSC_0093
 • DSC_0113
 • DSC_0114
 • DSC_0117
 • DSC_0120
 • DSC_0142
 • DSC_0137
 • DSC_0148
 • DSC_0001
 • DSC_0006
 • DSC_0011
 • DSC_0020
 • DSC_0025
 • DSC_0027