„Khimaira” žada autobusų sėdynių revoliuciją

liepos 11 04:53 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Žinomas JAV transporto priemonių sėdynių gamintojas „Khimaira“ ir Singapūro  kompanija „AirGo“ suvienijo pajėgas ir pasirašė susitarimą dėl naujų sėdynių transporto priemonėms sukūrimo. Susitarimo tikslas – pasiūlyti rinkai unikalius sprendimus, kurie suteiktų galimybę keleiviams keliauti patogiau.

Šiuo metu transporto priemonės yra nuolat modernizuojamos. Jos tampa vis ekonomiškesnės, ekologiškesnės, saugesnės. Nors autobusai nuolat transformuojami, sėdynės dešimtmečiais lieka tokios pačios. Žadama, kad situacija pasikeis artimiausiu metu.

„Khimaira“ ir „AirGo“ iškėlė tikslą pakeisti automobilių, autobusų, keltų bei traukinių sėdynes. Pasak „Khimaira“ generalinio direktoriaus Mikko Poutaneno, tai pavyks padaryti abiejų kompanijų ilgametės patirties dėka. „Suvieniję savo galimybes bei išteklius, galėsime pateikti rinkai visai naujus sprendimus, ypač – autobusuose. Mūsų pasiūlytos sėdynės bus lengvesnės, taigi ir transporto priemonės – ekonomiškesnės, jos sunaudos mažiau degalų. Sėdynių patogumas dėl to nenukentės”, – sako direktorius.

Jis taip pat pabrėžia būsimųjų sėdynių ergonomiškumą. „Naudodami 3D skenavimo technologiją ir osteomorfinį polisterį su daugiasluoksniu putplasčio laminatu, pasiūlysime rinkai unikalius ir kūrybiškus sprendimus”, – sako M. Poutaneno.

Žadama, kad naujosios sėdynės pasirodys jau šių metų pabaigoje.

Khimaira Ltd informacija ir nuotrauka