Klaipėdoje senjoro 365 dienų bilietų jau parduota penki tūkstančiai

25 sausio 04:07 2022 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Sausio 24 dieną ypatingų lengvatinių bilietų 70+ amžiaus keleiviams, galiojančių 365 dienas nuo pirmojo pažymėjimo, parduota jau penki tūkstančiai.

Tokį bilietą galima pirkti tiek internetu, tiek ir fizinio platinimo vietose. Visur jis kainuoja vienodai, 10 eurų. Daugiausia tokių bilietų nupirkta „Narvesen“ parduotuvėse ir spaudos kioskuose. Bilietas įsigalioja nuo pirmojo jo pažymėjimo dienos ir galioja 365 dienas. Jį, kad įsigaliotų,  privaloma pažymėti komposteryje, taip pat privaloma žymėti ir kiekvienos kelionės metu. Keleivis su savimi privalo turėti dokumentą, patvirtinantį, jog jis jau yra sulaukęs 70 metų. Bilietas galioja tik miesto autobusų maršrutuose (I tarifų zonoje).

Teikdami prognozę Klaipėdos miesto savivaldybei apie galimą tokių bilietų poreikį, skaičiavome, kad per kalendorinius metus jų gali būti nupirkta apie 9 tūkstančius. Šiandienos skaičiai mūsų prognozės kol kas nepakeitė: manome, kad dauguma tokio garbaus amžiaus klaipėdiečių naująjį bilietą įsigijo jau pirmosiomis šių metų savaitėmis  ir ta pirkimo banga jau slūgsta.

klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka