Klaipėdos viešajame transporte atsiskaitantys keleiviai gali laimėti elektrinį dviratį

22 lapkričio 13:02 2023 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

„Mastercard” skelbia konkursą, kuriame atsiskaitantys šia bankine kortele telefone pirkėjai gali laimėti elektrinį dviratį.

Neskatiname azarto, tačiau laikome verta pastebėti, jog tame konkurse gali laimėti ir Klaipėdos viešojo transporto keleivis, jeigu jis  kelionę apmokės šia bekontakte bankine kortele, – tam jis turi kortelę priregistruoti.

Šiemet už kelionę mūsų autobusuose, maršrutiniuose taksi, vandens autobuse apmokėta 26-iais tūkstančiais unikalių bankinių kortelių. Liūto dalis iš jų kaip tik ir yra “Mastercard”. Bilietų  sistema palaiko ir kitas bekontaktes banko korteles, tačiau jos pas mus sudaro tik nežymią dalį.

Pigiausia ir patogiausia už kelionę atsiskaityti mūsų e.bilieto kortele. Tačiau retai, atsitiktinai važiuojantys keleiviai jos paprastai neturi ir atsiskaito kitais būdais. Bekontakte bankine kortele apmokėti už kelionę nėra brangiau nei pirkti bilietą už grynus iš vairuotojo, ir taip pirkdami jūs negaišinsite jo, neilginsite kelionės laiko.

Daugiau apie atsiskaitymą bankine kortele Klaipėdos viešajame transporte skaitykite čia: https://www.klaipedatransport.lt/lt/banko-korteles-naudojimas-viesajame-transporte-121 .

klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka