Lietuvoje „Silberauto“ vadovaus Donatas Stanionis

16 birželio 04:05 2020 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Autorizuoto „Mercedes-Benz“ atstovo Lietuvoje, „Veho“ grupei priklausančios UAB „Silberauto“ įmonės, vykdančiuoju direktoriumi paskirtas Donatas Stanionis.

 

 

 

 

„Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie sėkmingai veikiančios įmonės bei prisidėti prie „Mercedes-Benz“ prekės ženklo stiprinimo Lietuvos rinkoje. Neabejoju, kad ligšiolinė mano patirtis automobilių versle ir rinkoje leis prisidėti prie naujo lygmens klientų aptarnavimo ir pardavimo srityse“, – sakė D. Stanionis.

Vadovavimą „Silberauto“ perimantis D. Stanionis turi didelę patirtį naujų automobilių pardavimo srityje – prieš naująjį karjeros etapą jis daugiau negu penkiolika metų dirbo tarptautinės „Inchcape“ grupės įmonėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Pastaruoju metu D. Stanionis vadovavo „Inchcape Motors“ ir „Krasta auto“ įmonėms Lietuvoje, atstovaujančioms BMW, „Ford“, „Jaguar Land Rover“, „Mazda“, MINI, „Mitsubishi“ prekės ženklams.

„Mercedes-Benz“ pasaulyje užima pirmaujančią poziciją rinkoje. Atsižvelgę į tai, kas jau yra pasiekta bei pritaikę naujus veiklos būdus ir verslo sritis, sieksime, kad „Mercedes-Benz“ neatsiliktų nuo pasaulinių tendencijų ir užimtų lyderio pozicijas Lietuvoje“ – sakė D. Stanionis.

UAB „Silberauto“ užsiima „Mercedes-Benz“ lengvųjų automobilių, specialiosios paskirties automobilių, sunkvežimių, autobusų ir naudotų automobilių mažmenine prekyba bei aptarnavimu Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Įmonėje dirba per 160 darbuotojų.

UAB „Silberauto“ nuo 2019 metų pabaigos priklauso „Veho“ grupei. „Veho“ yra Suomijos automobilių įmonė, kuri veikia Suomijoje, Švedijoje bei Baltijos šalyse. Įmonė įkurta 1939 metais ir jos dėmesio centre yra atstovavimas „Mercedes-Benz“ prekės ženklui. Įmonės komercinė veikla apima plačią įvairių su transportu susijusių paslaugų pasiūlą ir sprendimus, skirtus lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams ir kitoms transporto priemonėms.

„Silberauto” informacija ir nuotrauka