m.Ticket: Vilniuje startuoja atsiskaitymas banko kortelėmis ir bilietų perkėlimas

20 kovo 04:52 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Patirtis

Geros naujienos sostinės viešojo transporto keleiviams – atnaujinta daugelio pamėgta mobilioji programėlė m.Ticket. Nuo šiol jos naudotojai už viešojo transporto bilietus galės greitai ir patogiai atsiskaityti banko kortelėmis, o taip pat – bilietus vos keliais paspaudimais perkelti kitiems programėlę turintiems asmenims.

 

 

„Šis m.Ticket atnaujinimas svarbus visiems išmaniuoju telefonu už viešojo transporto bilietus atsiskaitantiems keleiviams, nes atsiranda dar daugiau lankstumo. Įvedus savo kortelės duomenis vieną kartą, mobiliuosius bilietus nuo šiol bus galima nusipirkti vos per keletą sekundžių, be to, nebereikės prijungimo kodų ir generatorių. Taip pat startuoja dar vienas patogus funkcionalumas – bilietų perkėlimas, kuris pravers tuo atveju, kai, pavyzdžiui, tėvai nusipirkę bilietus savo programėlėje nori juos perduoti vaikams. Tikimės, kad šie programėlės atnaujinimai dar daugiau sostinės viešojo transporto keleivių paskatins naudoti m.Ticket ir nebesukti galvos, kaip patogiai nusipirkti bilietus“, – teigia Modesta Gusarovienė, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė.

Įsigytus, neaktyvintus bilietus m. Ticket naudotojai galės perkelti kitiems programėlę turintiems asmenims, tiesiog nurodę jų telefono numerį. Perkėlus bilietą asmuo, kuriam jis yra siunčiamas, gaus pranešimą apie įkeltą bilietą – šis atsiras bendrame sąraše „Mano bilietai“.

Norintieji už viešojo transporto bilietus atsiskaityti banko kortelėmis programėlės sąraše „Mokėjimo kortelės“ turės vienąkart pridėti savo kortelę, nurodydami jos duomenis. Atlikus šiuos veiksmus,  naudotojai gaus patvirtinimo kodą iš savo banko, kurį suvedus kortelė bus sėkmingai susieta su m.Ticket programėle, o naudotojai galės patogiai pirkti bilietus rinkdamiesi šį apmokėjimo būdą.

„Džiaugiamės, kad pasiūlydami m.Ticket programėlei sprendimą, leidžiantį įdiegti atsiskaitymą kortele, galėjome prisidėti prie patogesnio ir greitesnio apmokėjimo už keliones viešuoju transportu Vilniuje. Kiek anksčiau šiais metais ir kituose šalies miestuose atsirado naujos galimybės paprasčiau sumokėti už keliavimą, pavyzdžiui, bekontakčių kortelių skaitytuvai. Šie pavyzdžiai rodo, kad viešojo transporto organizatoriai sparčiai žengia į priekį, paprastindami procesus ir investuodami į geresnę patirtį keleiviams“, – sako „Swedbank“ Lietuvoje Lėšų valdymo pardavimų palaikymo departamento direktorius Deimantas Trumpickas.

Atnaujinti turimą mobiliosios programėlės m.Ticket versiją galima naudojantis išmaniojo telefono nustatymais, arba telefono operacinė sistema įgalins automatinį atnaujinimą pati. Dar neturintieji mobiliosios programėlės m.Ticket atnaujintą jos versiją gali atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ mobiliųjų programėlių parduotuvių.

m.Ticket programėlė – tai viešojo transporto bilietas mobiliajame telefone, kuri buvo įdiegta 2014 m. Naudojantis šia nemokama programėle, galima ne tik įsigyti viešojo transporto bilietus, tačiau ir susiplanuoti kelionių autobusais bei troleibusais Vilniuje maršrutus, išsirinkti greičiausią maršrutą, stebėti viešojo transporto judėjimą sostinėje tikruoju laiku, peržiūrėti tvarkaraščius ir kita.

Vilniustransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka