Mažiausiai pakitusios Klaipėdos viešojo transporto bilietų kainos

08 sausio 11:31 2024 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Mieste vežame naujomis kainomis, jos paskelbtos  mūsų puslapyje. Kai kurių rūšių bilietų kainos keitėsi ženkliai, tad taupiems keleiviams verta peržiūrėti tą lentelę ir pakeisti bilietų pirkimo įpročius. Atkreiptume dėmesį į nepakitusias ar mažiausiai pakitusias kainas.

Nuolatiniams keleiviams, pirkusiems 30 dienų autobuso bilietus fizinėse platinimo vietose, kaina nesikeitė (suvienodintos kainos fizinėse vietose ir internetu). O kartinio bilieto ( be nuolaidos) kaina pasikeitė nuo 64 ct iki 70 centų. Gana dažnai važinėjantiems patartume iš naujo įsivertinti savo kelionių dažnį ir galbūt šiemet rinktis nebe kartinius, o terminuotąjį bilietą.

Nebeliko popierinių bilietų kioskuose, o iš vairuotojo perkamas pabrango iki 1,50 euro. Tačiau bankine kortele apmokamos kelionės autobusu kaina liko ta pati – vienas euras (naudojant e. bilieto kortelę, papildytą pinigais, ar programėlę – 0,70 Eur.). Kainų žirklės yra ir maršrutiniame taksi: iš vairuotojo perkamas popierinis kainuoja 1,50, o atsiskaitant bankine kortele – 1,30.

Nuo sausio 15 dienos įsigalios ir naujos 2 ir 3 zonų  bilietų kainos. Priemiestyje bilietų kainų kitimo logika ta pati kaip ir mieste: patrauklesnės kainos bus perkant terminuotąjį bilietą ir atsisakant popierinio bilieto naudojimo.

klaipedatransport.lt

Linos Jakubauskienės nuotrauka