Metinė „Automobilininko” narių sueiga – Anykščiuose

07 rugsėjo 04:43 2017 Spausdinti straipsnį Lankytojai Veteranų kampelis

Veteranų klubo „Automobilininkas” nariai į tradicinę metinę sueigą rugsėjo 6-ąją rinkosi Anykščiuose. Renginio organizatoriai – Panevėžio regiono atstovai. 

 

 

 

 

 

 

Pirmasis apsilankymas – neseniai atstatytame Burbiškių dvare. Čia klubo nariai susipažino su dvaro istorija, jo senųjų bei dabartinių savininkų gyvenimu, apsilankė restauruotose patalpose, apžiūrėjo čia saugomas istorines vertybes. Pasivaišinę kava bei arbata, visi patraukė į Siauruko muziejų. Čia turėjo progos ne tik apžiūrėti dabar keleivius bei krovinius vežančius traukinius, bet ir istorinius eksponatus. Norintieji galėjo pasivažinėti drezina, įsigyti suvenyrų.

Dar vienas apsilankymas – prie Puntuko akmens. Čia visi klubo nariai nusifotografavo ir patraukė link Lajų tako. Įveikę trasą, visi pasidalijo įspūdžiais ir išvyko į Nykščio namus, kur laukė pietūs. Čia „Automobilininko” nariai tradiciškai sugiedojo klubo himną, taip pat turėjo progos pabendrauti, pasižiūrėti ankstesnių renginių nuotraukas. Tylos minute pagerbtas Anapilin iškeliavęs klubo įkūrėjas bei ilgametis prezidentas Antanas Paškauskas, kiti klubo nariai.

Visi išsiskirstė puikios nuotaikos, dėkodami įdomaus renginio organizatoriams, atsisveikinę iki kitų susitikimų.

 

Lina Jakubauskienė

Autorės nuotrauka