Mindaugas Grigelis grįžta vadovauti bendrovei „Kauno autobusai“

01 balandžio 04:04 2019 Spausdinti straipsnį Lankytojai Naujienos

Mindaugas Grigelis grįžta vadovauti bendrovei. Jis iš generalinio direktoriaus pareigų buvo pasitraukęs, kai kilo skandalas, kad nauji autobusai pirkti iš įmonės, kurioje dirba jo sūnus.

 

Kauno miesto savivaldybės atstovai teigė, kad dėl naujų autobusų pirkimo buvo atliktas tyrimas, patikrinta, ar sandoris nepažeidė teisės aktų, ar UAB „Kauno autobusų“ generalinis direktorius nesupainiojo privačių ir viešųjų interesų.

„Atlikome išsamų naujų autobusų pirkimo patikrinimą. Teisės ir viešųjų pirkimų specialistai išanalizavo visus bendrovės „Kauno autobusai“ vykdyto pirkimo dokumentus. Patikrinimo metu specialistai jokių pažeidimų ar įtarimą keliančių konkurso sąlygų nuostatų nerado. Jokios papildomos informacijos apie galimus nusižengimus iš teisėsaugos institucijų ar Viešųjų pirkimų tarnybos negavome“, – aiškino Kauno savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas.

Išanalizavus situaciją nuspręsta, kad nėra pagrindo neleisti buvusiam generaliniam direktoriui Mindaugui Grigeliui grįžti į šias pareigas.

Bendrovės „Kauno autobusai“ informacija

Linos Jakubauskienės nuotrauka